📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | VANILLA NINJA KAUAOODATUD TAGASITULEKUSINGEL HÄÄLETATI MEIE TABELIS KINDLALT ESIKOHALE

Vanilla Ninja (kuvatõmmis videost)

Fännid ootasid nende tagasitulekut 13 aastat ja eelmise aasta novembris väljakuulutatud comeback on lõpuks teoks saanud! Ansambli Vanilla Ninja sel kuul avaldatud videosingel “Gotta Get It Right” on kogunud YouTube’is ligi 100 000 vaatamist-kuulamist ning laul lendas MuusikaPlaneedi TOP 10-s oma avanädalal kindlalt esikohale.

18. juunil ilmavalgust näinud Vanilla Ninja bänger “Gotta Get It Right” on esimene singel bändi 8. oktoobril ilmuvalt stuudioalbumilt “Encore”. Piret Järvis-Milder ütles eelmisel nädalal ilmunud ajakirjas Kroonika, et Ninjade esimene esinemine uue materjaliga toimub augusti alguses ühes Saksamaa telesaates. Millal aga saab teoks nende esimene täispikk kontsert, on tema sõnul vara öelda. Muide, ansamblil on juba filmitud mitu muusikavideot, nii et ootame põnevusega ka teiste avalikustamist!  

Oma teisel tabelinädalal tegi tubli hüppe ülespoole Karl-Erik Taukari sinku “Superkangekaelne”, vahetades viienda positsiooni teise vastu. Laul räägib inimesest, kes ajab läbi elu oma rida ning kellegi teise arvamust liialt ei kuula. “Loo tekst saigi alguse pealkirjast – sõna ise andis kätte palju erinevaid suundi ja ideid. Kangekaelsus loo kontekstis on tegelikult inimese puhul imetlusväärne omadus, kuid sellise tegelasega suhtes olemine võib osutuda samaaegselt ka parajalt keeruliseks,” rääkis 32-aastane Karl-Erik singli ilmudes. Muusikavideo jutustab loo ebatraditsioonilist elu elavast abielupaarist, kelle kangekaelsus toob nende ellu nii draamat, kaklusi ja märulit, kuid samaaegselt ka leppimist, andestust ja mõistmist. 

Eelmisel esmaspäeval MuusikaPlaneedi tabelis esikohale tuhisenud Synne Valtri Band asub suvise feelinguga palaga “Eile veel” sel korral tublil kolmandal platsil. Imeilusal Paldiski pankrannikul üles võetud muusikavideo filmimisele aitasid kaasa Fiorello Rand ja Synne tütar Sandriin Valtri ning seda on tänaseks YouTube’is vaadatud ca 34 000 korda.

Tabeli veteran, üheksa nädalat parimate seas tiirelnud popikuninganna Anne Veski esitatud “Kuldne vahtraleht 2021” hääletati sel korral kuuendaks ja kuna edasi pääseb ainult viis parimat, siis see laul on nüüd mängust väljas. Seega saab järgmisel nädalal edetabeli veteraniks Ragnar Huoponeni lugu “Kõigele ei pea nime andma”, mis asub hetkel viiendal platsil. 

Kuula esikohalaulu “Gotta Get It Right” ning seejärel tutvu kogu pingereaga:


MuusikaPlaneedi TOP 10 #305 (28. juuni):

1 UUS [1] Vanilla Ninja “Gotta Get It Right” (22.43%)
2 (5) [2] Karl-Erik Taukar “Superkangekaelne” (15.83%)
3 (1) [2] Synne Valtri Band “Eile veel” (14.25%)
4 UUS [1] Getter Jaani & Koit Toome “Valged ööd X” (12.14%)
5 (3) [6] Ragnar “Kõigele ei pea nime andma” (8.97%)

6 (4) [9] Anne Veski “Kuldne vahtraleht 2021” (8.44%)
7 (2) [5] The Swingers, Birgit & Mikk Saar “See vana number” (7.65%)
8 UUS [1] Cartoon x nublu x Gameboy Tetris “Biology” (4.75%)
9 UUS [1] Tanel Padar “Varjudes” (3.96%)
10 UUS [1] Uudo Sepp “Vaba päev” (1.58%)

Hääli: 379 (aitäh!)

Nagu reeglid ette näevad, pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid asuvad nüüd ründama viis uustulnukat:

  • Jaagup Tuisk “Ma ju tean”
  • Jyrise “California” 
  • Laura Põldvere “Do It Right”
  • LeHANNA “Suvi annab kõik andeks”
  • N-Euro “Never Never”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 4. juulil kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.