SANDER MÖLDER JA DANIEL LEVI AVALDASID KOOS MÕNUSA SUVEHITI “WAVIN'”

Foto: Marleen Muhuste

Daniel Levi tuli välja mõnusalt suvise kõlaga singliga “Wavin'”, mis omal moel käib ka nüüdseks legendaarse ja Eesti Top40s üle 100 nädala olnud “San Francisco” tuules. Uus lugu on juba kolmas Sander Möldri ja Danieli ühine projekt ning esimene singel suvel ilmuvalt Sandri EPlt. “Wavin'” sai kirjutatud eelmisel suvel, kui muusikud tundsid, et koos kirjutamine sujub neil väga hästi.

“Danieli retsilt plahvatuslik energia on alati heaks alustalaks positiivsetele mõnusatele suvistele lugudele,” kirjeldab Sander Mölder koostööd Danieliga. Daniel lisab: “Aeg Sandri stuudios möödub nagu pikk suveõhtu – tead, et oled kaua juba olnud, aga ometi tahaks veel. Aken on kinni, muidu kostub Rävala puiestee müra tuppa, ja seal palavas stuudios juhtuski kosmiline kokkupõrge minu meloodiate ja Sandri sample’ite vahel”.

Sandri EP ilmub TIKS plaadifirma alt juunikuu lõpus. EP läbivaks teemaks on suvi ja igatsus puhkuse järele. “Eelmisel suvel kirjutasin palju muusikat erinevate artistidega ja ühel hetkel tundsin, et kõikidel lugudel on mingisugune ühine joon. Kindlasti mõjutasid ka koroonast tekkinud raskused kõigis muusikutes suve, puhkuse ja vabaduse igatsust ning sellest soundist inspireerituna saigi see suvine EP kokku pandud,” kirjeldab Sander EP sünnilugu.


Lugu Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.