MERLYN UUSKÜLA ON TAGASI HOOGSA SINGLIGA “SUL’ KÜSIN MA”

Pärast aastast loomepausi on lauljatar Merlyn Uusküla tagasi värske kraamiga. Neljapäeval veidi enne kella 18 avalikustas ta YouTube’is muusikavideo omakirjutatud loole “Sul’ küsin ma”.

Uues loos teeb kaasa Eesti üks parimaid saksofoniste Henri Aruküla. Samuti on Merlyn alustanud koostööd rahvusvahelise tiimiga, kellega koostöös plaanib anda välja sügisel ka täispika albumi.

”Pärast mõningast pausi olen endas leidnud uue hingamise ning jõudnud seeläbi ka uute põnevate koostöödeni. Minu viimasest albumist on möödas juba seitse aastat ning aeg oleks taas teha täispikk album. Tahtsin luua värsket ja veel kvaliteetsemat soundipilti enda lugudesse ja leidsin omale väga hea Rootsi/USA stuudiotiimi, kellega koostöös oma kolmas album välja anda,” ütleb Merlyn ning lisab, et väga põnev on teha rahvusvahelise meeskonnaga oma uusi lugusid, sest koostööst on ka endal palju õppida.

“”Sul’ küsin ma” lugu on loodetavasti helge sähvatus, mis loob meeleolu, et peagi paistab taas päike ja saame ennast vabalt tundes lennata, kuhu me soovime,” arvab lauljanna.

Kenneth Rüütli lavastatud muusikavideo tegevus toimub Tallinna Lennujaamas, kus loo keskmes on armastajapaar, kelle saatus on lahtine ja ootab lahendust. Loosse lisab värvi oma panusega Eesti üks andekamaid saksofoniste Henri Aruküla, kes on ühtlasi Baltikumi ainus LED-saksofonist. 

Uue singli viisi ja sõnad on kirjutanud laulja ise ning produktsiooni, miksi ja masteri tegid Magnus Fredriksson, Scott Borecki ja Casper Bjerkehagen.

Merlyn räägib ahjusoojast videosinglist neljapäeval kell 21 algavas Kanal 2 saates “Õhtu!” ning reedel kell 8.30 raadios Star FM.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.