SIGNE HANSEN AVALDAS VIDEOSINGLI LOOLE “ÖISED RANDEVUUD”

Signe Hanseni esimene singel ilmus juba 4 aastat tagasi, praegune on järjekorras viies. “Ma avaldan ükshaaval kõik lood ära ja alles siis koondan nad albumiks kokku, mulle meeldib asju tagurpidi teha,” naerab Signe.

Loos “Öised randevuud” musitseerivad lisaks Signele Vilho Meier kitarril, Taaniel Pogga klahvpillil, Madis Fuchs basskitarril ja Ilja Sharapov trummidel. Lugu valmis Slim Music Studios ning selle on masterdanud Janek Kivi (Heliala). Sama koosseisuga on koos mängitud peaaegu 4 aastat.

Muusikavideo valmis laulule üsna spontaanselt. “Videos olevad tüdrukud on mu parimad sõbrannad. Nad on kõik tegelikult hoopis muude elualade inimesed, aga kui mul oli vaja järgmiseks päevaks muusikavideosse litritega kleitides tantsivaid peotüdrukuid, siis neile seda kaks korda ütlema ei pidanud,” märkis Signe Hansen. Video autor on Jürgen Puistaja, kes on aastaid teles töötanud, kuid kelle jaoks see oli esimene muusikavideo. “Jürgen tunneb mind samuti juba kaua ja tabas mind ning laulu olemust väga täpselt”.

Lisaks soolokarjäärile teeb Signe koostööd USA bluesilaulja Jimmie “Bluesman” Lawsoniga. Blues’i lauldes astub Signe lavale nimega Sugar Pie, mille talle andis Jimmie Lawson. Saabuvate kontsertide infot on võimalik jälgida Facebookist

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.