“REPORTERI” TOP 10 | EWERT AND THE TWO DRAGONS HOIAB LIIDRIKOHTA

Ewert and The Two Dragons (foto: Mart Vares)

Sel nädalal paikneb Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 taas kõige magusamal kohal indie-rock bänd Ewert and The Two Dragons, live-videoga “(In The End) There’s Only Love”.

Ansambli Ewert and The Two Dragons live-video “(In The End) There’s Only Love” oli esimeseks isutekitajaks 16. aprillil ilmunud kontsertalbumilt “Live at the Arena”, mis sai salvestatud 2016. aastal toimunud suurkontserdil Tallinnas, mida külastas toona üle 6000 pealtvaataja. Helikandjalt “Live at the Arena” leiab lugusid kolmelt Draakonite stuudioalbumilt – “The Hills Behind The Hills”, “Good Man Down” ja “Circles”. Suveks valmib ka duubelvinüül.

Eesti TOP 10-nes sammub Draakonite järel üks teine siinmail väga populaarne kollektiiv – Smilers. Nende aktuaalne singel “Tee mis sa tahad” on oma kuuendal tabelinädalal kerkinud ühe koha võrra teiseks. MuusikaPlaneedi lugejad on ilmselt kursis, et praegu valime siinsamas veebilehel ansambli parimat laulu. Kui Sa pole veel hääletanud, siis edetabelit saab aidata kokku panna siin.

Kanal 2 pingerea auväärsele esikolmikule paneb punkti Koit Toome ballaad “We Could Have Been Beautiful”, mis saavutas konkursil Eesti Laul 2021 neljanda koha. Eesti TOP 10-s on pala vastu pidanud juba 14 nädalat ning on selle tulemusega siin ka praegune veteran.  

Ainsa uustulnukana pääseb värskest edetabelist edasi vaid Alen Veziko esitatud “7 miili”, mis platseerus neljandaks. Teised uued tulijad – ansamblid Köömes ja Bombillaz peavad leppima 9. ja 10. kohaga ning seega lõppeb ka nende tabelitee.

Kuula Eesti TOP 10 esikohalugu “(In The End) There’s Only Love” ja seejärel tutvu kogu topiga:


Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (23. aprill):

1 (1) [4] Ewert and The Two Dragons “(In The End) There’s Only Love”
2 (3) [6] Smilers “Tee mis sa tahad”
3 (4) [14] Koit Toome “We Could Have Been Beautiful”
4 UUS [1] Alen Veziko “7 miili”
5 (2) [12] Terminaator “Põhjani”
6 (6) [10] Curly Strings “Taevas seab riidu”
7 (5) [3] villemdrillem feat. boipepperoni “drill(em)”

8 (7) [8] Boogie Company “Mis värvi on armastus”
9 UUS [1] Köömes “Sinuga koos”
10 UUS [1] Bombillaz “Die Woche”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

Curly Strings “Kannan kaasas kalleid”
TREVOR “Mees mustas”
YONNA “Love is Enough”

Järgmist pingerida saab aidata kokku panna siin.

Kui Eesti TOP 10 ajalugu piiluda, siis saame teada, et täpselt aasta tagasi asus tabelit valitsema Getter Jaani singel “Võta mul käest”, mis tuli välja juba 14 kuud varem! Aastal 2019 hääletati esimesteks Cityflash ja Laura-Ly, träkiga “Home”, kolme aasta eest Code One akustiline feat. Elina Hokkanen “Vikerkaar”, neli aastat tagasi Metsatöll & Jan Uuspõld palaga “Vinge täkk” ning 2016. a. oli #1 Patune Pool, hitiga “Sul vastan jaa”, millel on tänaseks YouTube’is üle 5,8 miljoni (!) kuulamise-vaatamise:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.