MEESTELAULU NING ROKKI 7 TUHAMÄE JA MERE TAGANT

Kuvatõmmis videost

MANDOTERRORi solist Kristjan Kuusmik võttis ette rahvaluule oma kodukandist Ida-Virumaalt, Lüganuselt. Valminud loos kohtuvad kaks kõige mehisemat muusikavormi – folk ja rokk.

Bändi neljas singel “Oleksime meie seal” on Ida-Virumaalt, Lüganuselt pärit vana pärimuslugu, mille noored mehed nüüd enda jõulisesse võtmesse kirjutasid. MANDOTERROR on viieliikmeline rokkbänd, kus lisaks kitarrile ja trummidele kuuleb ka mandoliini.

Ida-Virumaa ja selle kultuur on bändile südamelähedane, sest sealt on pärit kolm ansambli liiget. Ka uue singli muusikavideo on filmitud Püssi tuhamäel.

“Olen ise Püssi linnas üles kasvanud ning mäletan selgelt, kuidas lapsena tuhamäel turnimas käisime. Kuigi trumme polnud üldse kerge mäe otsa tassida, tundsin et pean bändikaaslased sinna viima. See oli minu võimalus Lüganuse folkloor, oma lapsepõlv ja rokk ühendada,” naeris bändi eestvedaja Kristjan Kuusmik. “See lugu ja video on mulle tõesti märgilise tähtsusega.”

Ansambli MANDOTERROR moodustavad Kristjan Kuusmik (laul, kitarr), Peeter Priks (laul, kitarr), Tanel Sakrits (laul, mandoliin), Aap Odres (bass) ja Veli Rooger (trummid).

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.