RÄPPARID FENKII JA PÕHJA KOREA ÜLLITASID ÜHISE VIDEOSINGLI “BANGKOK”

fenkii (kuvatõmmis videost)

Räppar fenkii on jõudnud lühikese ajaga juba oma kolmanda videosinglini – “bangkok”, kus teeb kaasa kohaliku räpiskeene suurnimi Põhja Korea (5MIINUST) isiklikult. Muusika autoriks fenkii ja produtsendiks taaskord Harhan.

“bangkok“ on oma olemuselt reisilaul – sihtkoht, minek kuhugi, vahepeatus, kus kuulaja saab ise kaasa mõelda, et kus käiakse ja miks… “bangkok” on armastuslaul – nagu kõik fenkii lood.

Põhja Korea sõnutsi räägib värske singel koroona ajal reisimisest: “Vahel, kui pidu on läbi, siis tahaks kuhugi edasi minna ja see koht on näiteks tehnoklubi, sest need urkad on veidratel kellaaegadel lahti. See laul räägib sellest, et fenkii tahab seda DJ-d sealt tehnourkast ära sebida, et siis temaga ilusaid (reisi)plaane teha. See laul räägib isegi kõige rohkem sellest daamist, maalib pildi mingist stereotüübist, see laul EI RÄÄGI TEHNOST! Tähendusväli loo pealkirja ja muusika ja video ja sõnade vahel loob viljakat pinnast laiemaks tõlgenduseks.”

fenkiil on hea meel, et tema režiikogemus taaskord rakendust leidis, sest iga reliisiga on tal olnud võimalus teha ka äge video. Kuigi peale tema viimast “67” loo visuaali ja bussi stseeni paljud uurisid, et mis järgmiseks plaanis, siis seekord erilisi nn trikke videos ei näe. “bangkoki” videoga oli fenkiil soov edasi anda underground klubi feelingut, oma inimeste ja oma situatsioonidega: “Kuna sel aastal tuleb uus osa kultusfilmi “Matrix” seeriast, siis mõtlesin, et miks mitte teha üks matrixi-stseen ka – selle saigi Põhja Korea omale. Mina ise otsustasin seekord pohmelliga diivanil chillida, hahahaa.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.