📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | GREIBILE SEITSMES ESIKOHT!

Vaata aga vaata! Vokaalansambel Greip napsas MuusikaPlaneedi TOP 10-s juba oma seitsmenda esikoha, palju õnne! 🏆 Lugu pealkirjaga “Marutuul” kogus seekord toetust 31,31 protsenti.

“Marutuule” viisi autor on Fred Rõigas, sõnad kirjutas Aapo Ilves ja muusikavideo lavastas Karl-Jonatan Karits. 6-liikmelise a cappella ansambli Greip koosseisu kuuluvad tänane sünnipäevalaps Karin Leetsar (sopran) – õnnesoovid!, Mari Holm (alt), Fred Rõigas (tenor), Kristo Ukanis (bariton), Reimo Kiisk (bass) ja Rauno Muttik (beatbox/bariton) ning kollektiivi repertuaar koosneb väga eriilmelistest lugudest – kavas on nii rahulikke ballaade kui ka hoogsat rokkmuusikat, pop- ja folktöötlusi ning omaloomingut. “Marutuule” mustvalge muusikavideo laaditi YouTube’i keskkonda üles 8. jaanuaril ja on seal praeguseks kogunud üle 21 000 vaatamise. 

MP TOP 10-ne selle nädala kõrgeimaks uueks tulijaks osutus Pärnu noore laulja Mirjam Kitse singel “Endale”, mis hääletati teisele kohale. Lugu räägib enda otsimisest ja julgustamisest, et ennast leida ja mitte hetkekaoses ära kaotada. Sõnad kirjutas – nagu ka tipus särava “Marutuule” puhul – paljude hittide looja Aapo Ilves, viisi autoriks on Mirjam Kits ise. 

Täpselt nii nagu eelmisel korral, asub kolmandal positsioonil VivaLaVita esitatud hoogne lugu “Liblikad lendavad kõhus”. Sotsiaalmeediast saame lugeda, et “VivaLaVita on bänd, mis sobib igasugusele üritusele. Olgu selleks tantsuõhtu, klubiõhtu, pubiõhtu, pidulik sündmus, pulmad, juubelid, firmapeod, jaanipeod, jõulud, aastavahetuse peod v.m sündmused.” Muide, eelmisel kolmapäeval tähistas bänd viiendat sünnipäeva – õnnitlused!

Meie tabelis pääsevad edasi ka rokkansambli FARADAY singel “Ohtlikud mõtted”, mis paneb meile südamele, et kunagi ei maksa loobuda sellest, mis sul on lihtsalt selle pärast, et hetkeks võib miski tunduda palju parem ning Anne Veski pala “See, mis meid kokku viis”, mis on osaliselt pühendatud laulja abikaasale Benno Beltšikovile, kellega abiellumisest möödub tänavu juulis 40 aastat.

Kuula pingerea magusaimal platsil olevat laulu “Marutuul” ja seejärel tutvu kogu edetabeliga: 


MuusikaPlaneedi TOP 10 #292 (22. märts):

1 (1) [8] Greip “Marutuul” (31.31%)
2 UUS [1] Mirjam Kits “Endale” (18.04%)
3 (3) [2] VivaLaVita “Liblikad lendavad kõhus” (11.26%)
4 UUS [1] FARADAY “Ohtlikud mõtted” (10.82%)
5 (4) [4] Anne Veski “See, mis meid kokku viis” (10.10%)

6 (5) [2] Smilers “Tee mis sa tahad” (6.64%)
7 (2) [2] Liis Lemsalu & Stefan “Doomino” (5.77%)
8 UUS [1] Meie Mees “Merekarud” (3.17%)
9 UUS [1] Rita Ray “Love Ain’t the Same” (2.45%)
10 UUS [1] Carine Jessica “Mängu-armastus” (0.43%)

Hääli: 693 (aitäh!)

Aktiivsed tabelihundid on kursis, et edasi pääsevad vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid asuvad nüüd ründama viis uustulnukat:

AGWD (AG x Wild Disease) “Superliim”
Jaanus Saago “Aastaajad”
Peter Põder “Leian end”
The Swingers, Birgit, Tanja ja Mikk “See on hea”
YØRA “Goddess”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 28. märtsil kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.