📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | LIIS LEMSALU & STEFAN ANDSID ENDAST PARIMA, AGA GREIPI NAD IKKAGI KINNI EI PÜÜDNUD

Liis Lemsalu ja Stefan (foto: Krõõt Tarkmeel)

Liis Lemsalu ja Stefani duett “Doomino” tegi MuusikaPlaneedi TOP 10-s oma avanädalal tugeva stardi, kuid vokaalansambli Greip jaanuaris ilmunud singlit “Marutuul” see edestada ei suutnud. Liidrikohale justkui naelutatud laul kogus sel korral 24,23% häältest.

Juba 15 aastat tegutsenud kollektiivi Greip seniseks suurimaks hitiks on 2011. aasta suvel avaldatud “Vihma loits”, millel on YouTube’is 2,4 miljonit kuulamist. Möödunud nädalavahetusel laadis ansambel YouTube’i üles loo esituse 2011. a. oktoobris toimunud telesaates “Tantsud tähtedega”, mida saab vaadata ja kuulata siit. Mis puutub Greibi aktuaalsesse singlisse “Marutuul”, siis ka sellel läheb väga hästi. Pala asub praegu raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelis 4. positsioonil ja särab siinsamas MuusikaPlaneedi TOP 10-s juba kuuendat korda esikohal.  

Nagu mainitud, siis Liis Lemsalu & Stefani duett “Doomino” paikneb uuena hõbemedalil. Muide, loo nimi valiti raadiojaamas Sky Plus toimunud konkursi kaudu ning pakkumisi tuli üle 700! Kõige enam hääli kogusid pealkirjad “Ma ei tea” ning “Unes või ilmsi”, aga valituks osutus siiski “Doomino”. Juba varsti avaldavad Liis ja Stefan laulule ka muusikavideo, mis tuleb Liisi sõnul “väga sürr ja mustvalge”. 

Ka MP TOP 10-ne kolmandale positsioonile hääletati uus tulija. Selleks on lugu “Liblikad lendavad kõhus”, mida esitab VivaLaVita. Tegu on kaveriga venelanna Глюк’оZа laulust “Мурашки”, millele kirjutas eestikeelsed sõnad VivaLaVita. Loo salvestas, miksis ja masterdas Marco Margna.

Edasipääsevasse esiviisikusse mahtusid veel ka Anne Veski singel “See, mis meid kokku viis” ning Smilersi Eesti Laulu finaalis esitletud “Tee mis sa tahad”

Seega 16 nädalat meie pingereas tegusid teinud (seitsmel korral #1!) Kerli T. ja Ragnari ühine hitt “Paremat ei olla saa” on nüüd konkurentsist väljas. Aitäh tehtud töö eest ja jääme põnevusega ootama, mida te meile järgmisena kuulamiseks pakute! 🙂      

Kuula esikohalaulu “Marutuul” ning seejärel tutvu kogu tabeliga ja selle nädala uute tulijatega:


MuusikaPlaneedi TOP 10 #291 (15. märts):

1 (1) [7] Greip “Marutuul” (24.23%)
2 UUS [1] Liis Lemsalu & Stefan “Doomino” (20.31%)
3 UUS [1] VivaLaVita “Liblikad lendavad kõhus” (13.17%)
4 (3) [3] Anne Veski “See, mis meid kokku viis” (12.18%)
5 UUS [1] Smilers “Tee mis sa tahad” (9.80%)

6 (2) [16] Kerli T. & Ragnar “Paremat ei olla saa” (7.00%)
7 (4) [4] Triin Lellep “Natura” (4.76%)
8 (5) [2] Maarja Nuut & Ruum “Kuud kuulama (NOËP remix)” (3.64%)
9 UUS [1] Luisa Rõivas “Kui iga päev oleks pühapäev” (2.66%)
10 UUS [1] Mr. Lawrence “Annabel 2021” (2.24%)

Hääli: 714 (aitäh!)

Reeglite kohaselt pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid asuvad nüüd ründama viis uustulnukat:

Carine Jessica “Mängu-armastus”
FARADAY “Ohtlikud mõtted”
Meie Mees “Merekarud”
Mirjam Kits “Endale”
Rita Ray “Love Ain’t the Same”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 21. märtsil kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.