KUULA | LUISA RÕIVAS AVALDAS SINGLI “KUI IGA PÄEV OLEKS PÜHAPÄEV”

Jaanuaris koos Läti popstaari Lauris Reiniksiga dueti “Sinuga” välja andnud lauljatar Luisa Rõivas on nüüd avaldanud omaenda uue soolosingli, pealkirjaga “Kui iga päev oleks pühapäev”.

Ahjusooja laulu kirjutas ja pakkus Luisa Rõivasele välja Karl-Ander Reismann. “Kuna see mulle stiililiselt väga meeldis ja sobis, siis ma olin väga õnnelik, et ta leidis mind üles ja pakkus mulle seda laulu laulmiseks,” rääkis Luisa raadiole Elmar antud telefoniintervjuus.

Muide, tegu on TV3 uue muusikalise telemängu “Suur pühapäev” tunnuslooga. 

“Kui on hea laul ja piisavalt kvaliteetne demo, mida kuulates kohe endal pilt selgeks saab, millega tegu, siis vastus kindlasti “ei” ei saa olla,” selgitas Luisa, et karmi kadalippu laululoojatel temani jõudmiseks läbida ei tule. Uue materjaliga tegelemisel nimetab ta kõige ausamaks publikuks oma lapsi: “Kui nad tantsima hakkavad ja kaasa elavad, siis on juba väga hästi!”. 

Luisa Rõivas annab igale laulule ka oma panuse. Näiteks kui sõnad ei ole tema enda kirjutatud, siis proovitakse neid koos laulukirjutajaga muuta suupärasemaks ja lauldavamaks.

Kuula lugu “Kui iga päev oleks pühapäev”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.