GRETE PAIA & PLUUTO HITIST “JOHNNY BRAVO” VALMIS UUSVERSIOON KOOS KAITSEVÄE ORKESTRIGA

Kuvatõmmis videost

Grete Paia ja pluuto ühisest hitist “Johnny Bravo” valmis uusversioon koos Eesti Kaitseväe orkestriga, mille arranžeeringu tegi Teet Raik.

“Johnny Bravo” viisi ja sõnade autorid on lisaks Grete Paiale ja pluutole ka Karl Killing ja Gevin Niglas ning uusversiooni miksis ja masterdas Johannes Lõhmus. “Üks minu tohutult suuri ning kauaaegseid unistusi on täitunud – luua päris oma laulule orkestriversioon koos korraliku videoga,” kommenteeris Paia.

Loo originaali esmaesitlus toimus 3. septembril Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 galal, ametlikult nägi videosingel ilmavalgust päev hiljem. Raadio 2 muusikaküsitluses Aastahitt 2020 hääletati lugu 9. kohale. YouTube’is on pala videot praeguseks vaadatud pea 437 000 korda.

“Johnny Bravo” heidab pilgu tänapäeva suhtekeeristele. “Soovitakse kõike kohe nullist sajani, olles ise segaduses, mõnikord ka endid lõhkudes. Lõpuks leiad end taas alguspunktist – a kuidas sa tead, mida ma tahan, kui ma ei tea seda ise ka? Nagu ütlevad ka laulusõnad,” sõnas Grete Paia laulu ilmudes.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.