SOOMLASED VALISID OMA EUROLOO, LAURA ESITATUD “PLAY” JÄI SEITSMENDAKS

Kuvatõmmis Yle-st

Laupäeval valisid soomlased omale eurolugu ja esikoha võttis 2013. aastal Oulus moodustatud ansambel Blind Channel looga “Dark Side”. Laura Põldvere jäi palaga “Play” viimaseks ehk seitsmendaks.

Soomet Eurovisioonil esindava loo valimise konkursile nimega Uuden musiikin kilpailu kandideeris ligi 300 laulu, mille hulgast Laura lugu valiti välja kuue parema sekka – seitsmes artist oli eelmise aasta võitja Aksel Kankaanranta. 

UMK võistlusloo “Play” autoriteks on Karl-Ander Reismann, Reinis Straume ja Laura ise. Lauljatari sõnul sobib see tempokas ja meeldejääva refrääniga lugu ajaliselt ideaalselt aastasse 2021, kuna eelmisel aastal oli paljudele inimestele keeruline aeg. “See lugu annab innustust, et parem on meid ees ootamas,” kommenteeris Laura.

Enne finaali sõnas lauljatar järgmist: “Kogu sündmuse ettevalmistus on kestnud juba 4 kuud ning see on minu jaoks olnud enneolematu kogemus. Siinse maa publiku ootused on mõistagi teised kui see, millega harjunud oleme, aga lähen tegema suurepärast esitust ja mõeldes kandideerinud lugude arvule, tunnen, et enda jaoks olen suure võidu juba saavutanud, olenemata lõpptulemusest.”

Soome eurolaulu finaali tulemused:

1. Blind Channel “Dark Side” (551 punkti)
2. Teflon Brothers x Pandora “I Love You” (180 punkti)
3. Ilta “Kelle mä soitan” (149 punkti)
4. Oskr “Lie” (115 punkti)
5. Aksel “Hurt” (108 punkti)
6. Danny “Sinä päivänä kun kaikki rakastaa mua” (60 punkti)
7. Laura “Play” (13 punkti)

Vaata Laura esinemist:


Võitja esitus:


Kogu saadet saab järelvaadata siit.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.