VOKAALANSAMBEL GREIP AVALDAS POPURRII FOLGIPUNDI TRAD.ATTACK! HITTIDEST

15. sünnipäeva tähistav kollektiiv Greip üllatab taaskord uue lauluga. Seekord on tegu popurriiga ansambli Trad.Attack! loomingust, kus kõlavad Eesti armastatuima etnogrupi suurimad hitid: “Sõit”, “Jaan´kene”, “Pass-pass” ja “Kuukene”. Laulud põimis üheks a cappella teoseks Fred Rõigas.


Greip on 6-liikmeline a cappella ansambel.

Ansambli ametlik sünnipäev on 9. jaanuar 2006. Sellest ajast alates on Greip andnud kontserte nii Eestis kui ka kaugemal – Soomes, Lätis, Leedus, Venemaal, Hollandis, Saksamaal, USA-s (New Yorgis, Washingtonis) ning osalenud mitmetel festivalidel.

Ansambel on teinud koostööd paljude eesti muusikutega nagu Uku Suviste, Rein Rannap, Cool D, Maia Vahtramäe, Rauno Pella, Silver Haugas, Johannes Lõhmus jt.

Muuhulgas on üles astutud teleprojektides “Terevisioon”, “Kolmeraudne”, “Tantsud tähtedega” ja “Eesti Muusikaauhinnad”.

2012. aastal nomineeriti Greip Eesti Muusikaauhindade jagamisel kahes kategoorias: Aasta Etno/Folkansambel ja Aasta Parim Laul. Nomineeritud lauluga “Vihma loits” esineti ka EMA auhinnagalal.

Ansambli repertuaar koosneb väga eriilmelistest lugudest – kavas on nii rahulikke ballaade kui ka hoogsat rokkmuusikat, pop- ja folktöötlusi ning omaloomingut.

Kollektiivi kuuluvad:

Karin Leetsar – sopran
Mari Holm – alt
Fred Rõigas – tenor
Kristo Ukanis – bariton
Reimo Kiisk – bass
Rauno Muttik – beatbox/bariton

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.