CURLY STRINGS VALMISTUB UUELE PLAADILE JÕUDVATE LAULUDE VALIMISEKS

Foto: Maris Savik

Muusik Eeva Talsi rääkis neljapäeval raadiole Elmar antud intervjuus, et ansamblil Curly Strings ilmub maikuus uus album, mille jaoks luuakse viimaseid päevi uusi laule.

“Meil on kokku lepitud, et pühapäeval, 14 veebruaril kui on sõbrapäev, siis on meil materjal lukus ja me hakkame nende lugude vahel valima, et millised on albumi väärilised,” jutustas Eeva Talsi. “Olen täheldanud, et nüüd vihuvad kõik lugusid ja sõnu teha, sest pühapäev on ju kohe-kohe käes.”

Jaan Jaago kinnitas, et ka täna öösel kell 1.20 saatis ta Eevale ühed laulusõnad. “See on ju loomeinimestel ikka nii, et tähtaeg paneb asjad liikuma,” kommenteeris Villu Talsi.

“Kõik on äkitselt ärganud. Tööd on jube palju,” naeris Eeva. “Oleme kaks aastat seda materjali valmistanud ja vaikselt kogunud, aga nüüd viimased neli päeva…”

“Eile mõtlesin, et tuleme proovi, hakkame paari loo ideed viimistlema. Eeva tuleb: “Mul tuli veel üks mõte”, Villu tuleb: “Mul tuli veel üks uus mõte”. Nii et tõesti, viimasel hetkel,” märkis Jaago.

Eeva Talsi lisas, et nad on põnevil, kuna saavad alles esimest korda albumile jõudvaid lugusid valida, sest tavaliselt lähevad plaadile need laulud, mis olemas, sest valikuvõimalus on puudunud. Talsi sõnul saab lugude valimine olema põnev ning eks näis, kas tuleb ka loomingulisi vaidlusi.

Juhul kui bändiliikmed ei suuda mõne loo puhul omavahel ära otsustada, kas need ka helikandjale peaks jõudma, annavad nad materjali kuulata oma usaldusisikutele.

Curly Stringsi järgmine esinemine toimub juba 20. veebruaril Eesti Laulu teises poolfinaalis, vaheetteastena.

Kuula ansambli 5. veebruaril ilmunud lugu “Taevas seab riidu”, mille keskmes on vanema ja lapse vaheline tüli, kus osapooltel on väga raske teineteist mõista:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.