REGINA UUS POWER-BALLAAD “A JOURNEY”

Noor artist REGINA tuli välja uhiuue power-ballaadiga, mis on väga tänapäevases võtmes ja kannab nime “A Journey” (tõlkes “Teekond”).

Laul räägib Regina unistusest olla täisajaga laulja. Teekonnast, millel hoiavad tagasi paljud kahtlused enda väärtuses ja uskumises – kas see, kes Sa oled ja mis Sul on, on ikka piisav?

See tee pole küll lihtne, aga mõnikord peab võitlema nendest kahtlustest läbi ja laskma muusika armastusel üle võtta. Seda kõike võib näha ka uhiuues muusikavideos, kus esineb andekas ja palju auhindu võitnud tantsija Annalisa Kesküla.


Regina Tambek on noor iseseisev laulja, laulukirjutaja ja produtsent. ”Minu suurim unistus on olla täisajaga laulja ning tegeleda muusikaga igapäevaselt,” selgitab Regina. ”Muusika on alati olnud minu suurim kirg, minu suurim unistus ja ma olen ülimalt tänulik, et mul on võimalus jagada ”killukesi endast”, oma lugusid eesti inimestega.”

Artist kirjutab ja produtseerib kõik oma lood ise. “Alustasin juba 17-aastaselt oma pürgimist laulja karjääri poole, nüüdseks on möödas juba üle 7 aasta intensiivset pingutust,” räägib neiu. “Mina ei ütleks küll, et Eestis on lihtne kuulsaks saada, minu kogemus näitab, et nii see kohe üldse ei ole,” nendib Regina. ”Muidugi ei ole tuntuks saamine minu jaoks mitte mingil viisil eesmärk omaette, vaid unistan, et minu looming ja muusika võiks jõuda inimesteni – et saaksin oma kirge muusika vastu jagada rohematega,” selgitab neiu.

Regina on ka osalenud saates “Eesti otsib superstaari 2018” ning pääsenud edasi eelvoorust, teinud läbi aastate kümneid kontserte, mitmeid intervjuusid raadiotega, osalenud mitmel korral ETV saates “Terevisioon”, TV7 muusikasaates “Muusikapaus” jm.

Lisaks lugude kirjutamisele ja salvestamisele tegeleb Regina ka aktiivselt Instagrami sotsiaalmeedia platvormil, kus on võimalik kõiki Tema igapäevaseid tegemisi lähemalt jälgida.

Regina on lõpetanud Kiili Kunstide Kooli muusikakooli laulu eriala, läbinud vokaalpedagoogika aastase kursuse WAF Laulukoolis ning õppinud aastaid iseseisvalt muusikaproduktsiooni. Hetkel töötab ta noorsootöötajana Märjamaal ning WAF Laulukoolis, olles seal noorim vokaaltehnika pedagoog.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.