EESTI LAUL 2021 SAATEJUHT GRETE KULD: “MEIL ON SHOW JAOKS VÄGA ÄGEDAD PLAANID”

Kuvatõmmis: Grete Kuld telesaates “Särav aastavahetus ETV-s”

Eesti Laul 2021 üks saatejuhte Grete Kuld (end Klein) rääkis Raadio 2 hommikuprogrammile antud intervjuus, et tal on juba selline tunne et on mingi karusselli peale sattunud, sest viimased päevad on olnud väga teguderohked. “Väikese lapse kõrvalt natuke harjumatu, aga hästi tore,” tunnistas ta.

Küsimusele, kas Grete hakkab eelmisel aastal Eesti Laulu juhtinud Karl-Erik Taukari varjust üle hüppama või võtab uue suuna, vastas naine: “Ei ole üldse mõtet võrrelda. Ma kindlasti ei lähe Eesti ühte kõige paremat ja professionaalsemat saatejuhti Karl-Erik Taukarit üle trumpama. Seda ei maksa mult oodata, sest siis oleksid ootused ilmselt liiga kõrged.” 

Endine ilmatüdruk, laulja ja näitleja avaldas, et konkursi saatejuhtimise pakkumist ei teinud talle mitte Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula, vaid talle helistas “üks teine produtsent”, kes teatas et nad olid pikalt mõelnud, kes võiks Tõnis Niinemetsa kõrval saadet juhtida ning Grete nimi oli jäänud sõelale. Kuld võttis kaks päeva mõtlemisaega ja siis vastas pakkumisele jaatavalt. Grete märkis, et tema abikaasa Ergo ütles talle, et eitamiseks pole mingit võimalust. “Tema survestas mind päris korralikult,” naeris naine.

Grete lemmik Eurovisiooni võistluslugu “Running Scared” pärineb aastast 2011 ja seda esitasid Ell & Nikki. Suurel lauluvõistlusel Eestit esindanud võistluspaladest meeldib talle enim Malcolm Lincolni “Siren” (2010).

Eesti Laulu juhtimise kohta lausus Kuld, et selle jaoks pole proove veel tehtud. “Meil on täna esimene nö brainstorming-koosolek. Saame natukene mõtteid vahetada ja eks siis vaatab. Ma tean, et meil on show jaoks väga ägedad plaanid.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.