KUULA | TRUMMI JA BASSI PRODUTSENT NETROM ANDIS VÄLJA LOO “DEEP IN”

Elektroonilise muusika (trummi ja bassi) DJ ja produtsent NETROM tuli välja singliga “Deep in”.

NETROM selgitab: “Lauluga “Deep in” sukeldume vanematesse helidesse, mis on inspireeritud 1990ndate lõpust-2000ndate algusest. Ma tahan, et võtaksite journey koos blucy meloodia ja rasvase bassiga, mis on mõeldud teid tagasi viima ajal, mil ma ütleksin, et kõik oli lihtsam, kuid ka segane!”

Laulu “Deep in” valmimiseks kulus 8 kuud ja selle tegemisele pühendus palju inimesi, kuid eraldi toob NETROM välja Ghost Effects’i New Yorgist ning Bulgaariast pärit laulja Volen Milchevi.

Kes on NETROM?

Artisti kommentaar: “Muusika paelus mind juba väikese poisina ning arvan, et paljuski on selles “süüdi” minu kitarristist isa, kellega juba maast madalast sai kaasas käidud suurtel kontsertidel. Juba siis sain aru, et muusika annab teatava vabaduse mõelda, mida soovid ja aitab tõeliselt kogeda seda võimsat tunnet, mida see sinuga teeb. Lapsena olin suhteliselt keerulistes oludes, kuid muusikas leidsin alati lohutust ja vabaduse, mida kusagilt mujalt oli raske leida.

Elu esimesed aastad möödusid põhiliselt punkmuusika saatel ning sealt edasi juba teismeeas kõlas kõlaritest räpp, kuniks avastasin mõnusalt paksud ja kaasahaaravad bassiliinid. Tundsin, et bassimuusikasse sukeldudes leiab nii palju erinevaid maailmu ja tasandeid ning see kõik ründas mind nagu ühe korraga, võin julgelt öelda, et tegemist oli armastusega esimesest dropist/trummipõrinast. See on rütm, mille järgi minu elu tantsib.

DnB žanriga olen sina peal aastast 2006 ning viimased 3 aastat on mind täielikult haaranud bassiliinid, mida olen nüüd siiani kodustuudios produtseerinud. Nagu kõik algused, polnud ka minu oma kerge, kuid seadsin alati endale kindlad eesmärgid, mida tahaksin saavutada. Neid mõtteid, mis asetsesid minu peas oli esialgu muusikasse väga raske formuleerida – kuna olen suuresti iseõppija puudusid piisavad teadmised, instrumendid ja vahendid. Alustasin vanade pisikeste kõlaritega, kümme aastat vana laptopi ning mini MIDI keyboard-iga 🙂 Aga kunagi ei tekkinud tunnet, et annaksin alla ja vaikselt hakkasin end täiendama erinevatel kursustel, sai tunde võetud ka muusikakoolis ja tasapisi kasvas minu kodustuudio. Muidugi ei pea ma ennast veel valmis artistiks – olen avatud ja väga huvitatud uute teadmiste ja oskuste omandamisest, mida püüan ka igapäevaselt praktiseerida. Mind inspireerivad sellised fenomenaalseid artistid nagu Sub Focus, High Contrast and Tantrum Desire jne.

Minu sounde iseloomustavad enim mõnusad gruuvipõhised teosed, vahel sügavad ja agressiivsed, vahel unistustesse viiv atmosfäär, millesse justkui sukeldun ja lähen kaasa põnevale retkele. Sellel muusikal on väga palju erinevaid tahkusid, millega erinevatel aegadel end laadida ja väljendada. See on midagi enamat kui lihtsalt mingi biit. See on väljapääs või vastupidi, kindel punker, kus saan olla ükskõik, kes soovin.

Oma praeguste ja tulevaste kuulajatega soovin jagada eelkõige seda sõnuseletamatut tunnet, mida muusika võib tekitada ja loodan, et pakun võimalust kogeda rännakut teie sisimas, et suudaksite leida üles oma sisemise vabaduse ja lihtsalt supelda heas kaasahaaravas rütmis.

Kusagilt on meelde jäänud üks põhjapanev tsitaat:

“Muusika annab universumile hinge, mõistusele tiivad, kujutlusvõimele lennuvõime ja kõigele elu.”

Just nii! :)”


Lugu Spotifys, SoundCloudis

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.