KATI AVALDAS OMA KOLMANDA SINGLI “UNES”

Foto: Silver Tõnisson

Viljandist pärit noor lauljatar KATI avaldas kolmapäeval enda uue singli “Unes”.

KATI ehk Katrina Merily Reimand kirjutas loo juba kevadel, kuid tundis, et vajab selle loo avaldamiseks bändi, mida tal tal tol hetkel ei olnud. “Kõik saab alguse heast tiimist, loomingut saab kirjutada üksinda, kuid selleks, et valmiks ilus tervik on vaja häid mängijaid ja toetajaid,” sõnas neiu. Loo “Unes” aitasid salvestada tema head sõbrad ja koolikaaslased.

Uue loo sõnad kirjutas neiu kasutades metafoore. Seega on selles peidus varjatud mõtteid. KATI enda sõnul on loo iga lause väga läbimõeldud. Kokkuvõtvalt räägib “Unes” unenäo teel kujutletavast suhtest, mis jõuab lõpuks reaalsusesse.

Tänavu jaanuaris avaldas KATI koostöös Urmas Lattikasega laulu “Hetkeks vaid”, millele ta tegi ka muusikavideo, kuid seekord on lauljatar muusikavideo asemel teinud lüürikavideo, mille autoriks on Kaspar Kuus. “Selle loo sõnad on minu jaoks väga tähendusrikkad ning taolise video stiiliga jõuavad kuulajad nendesse paremini süveneda,” kommenteeris lauljatar valikut.

KATI ehk Katrina Merily Reimand alustas sügisest õpinguid Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias, kus õpib rütmimuusika viiuldamist. Muusiku sõnul on juba kevadeks oodata uut ning veidi teistsuguse suunaga muusikat ning edaspidi on tulemas mitmeid põnevaid koostöid erinevate muusikutega. Lisaks laulmisele saab neiut kuulda enda lugudes ka viiuldamas.

Varasemalt on noor lauljatar kaasa teinud ka mitmetes teleprojektides. Näiteks juhtis ta koos Kristo Eliasega rahvusringhäälingus emadepäeva kontsertülekannet. Samuti on neiu viiuldajana teinud koostööd ansambliga C-Jam, kelle juubelituuril ta kaasa lõi. KATI osales ka hiljuti kontserdi Kummardus Valgrele saatebändis, kus esinesid tuntud eesti muusikud ning näitlejad.


Lugu Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.