ELMARI TOP 10 | EDETABELIL ON UUS LIIDER – ROCKANSAMBLI TERMINAATORI SINGEL “PÕHJANI”

Kuvatõmmis: Jaagup Kreem Kanal 2 saates “Õhtu!”

Kolm nädalat järjest raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelit valitsenud Saare naised Öed langesid lauluga “Ja ma luban sulle” teisele kohale, sest tipus tuli teha ruumi Terminaatori singlile “Põhjani”.

Terminaatori aktuaalne singel, mis kenasti peal ka bändi novembris ilmunud albumil “Maailm vs. Lilian”, asub Elmari topis alles teist nädalat – eelmisel korral startis “Põhjani” tublilt kolmandalt platsilt ja nüüd on siis juba vallutatud ka esikoht. “Selle loo ma kirjutasin aprilli lõpus, mäletame küll milline aprill oli,” rääkis Termika ninamees Jaagup Kreem paar nädalat tagasi raadiole Elmar antud intervjuus. “Kirjutasin loo sellest, et head ajad võiksid kesta igavesti. Kõik räägivad uuest normaalsusest – ei-ei, käes on uus ebanormaalsus! Normaalsus oleks see, et inimesed oleksid õnnelikud, sõbralikud, head, armastaksid üksteist, saaksid koos käia, pidutseda ja mäletada ka neid, keda meie seas enam ei ole.”

Teine koht kuulub Elmaris laulule pealkirjaga “Ja ma luban sulle”, mida esitavad Öed ehk Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid. “Mõnikord juhtub nii, et meie teele satuvad inimesed, kellega on megahea side… Ja sa tead ja nad ka teavad, et on teema. Aga lihtsalt ajastus on vale. See ongi selline lubaduse lugu, et ehk kunagi meie rajad ühinevad aga mitte veel,” kommenteeris Kristel Aaslaid singli ilmudes.

Eelmise nädala viiendalt positsioonilt kerkis kolmandaks äsja albumi “Õrntumedana” avaldanud ansambli Sadamasild lugu “Lähen”, mille tekst on pärit Marek Sadama luulekogust. Loo autor ja esitaja on öelnud: “Neid sõnu peab lihtsalt kuulama. Need inimesed, kes natuke mu elu teavad, on kuulnud, mis mu elus on hiljaaegu juhtunud. See lugu on kirjutatud enne neid sündmusi, kuid see on kuidagi kõik täide läinud. Seega, võib öelda, et loodud laul on minu üks tulevikunägemusi.”

Uutest tulijatest leiame nublu ja Mikael Gabrieli kakskeelse hiti “Universum” seitsmendalt ning Rita Ray & Vaiko Epliku esitatud “See pole nii” üheksandalt kohalt.


Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (5. detsember):

1 (3) [2] Terminaator “Põhjani”
2 (1) [6] Öed “Ja ma luban sulle”
3 (5) [4] Sadamasild “Lähen”
4 (6) [2] Metsakutsu feat. Genka “Hammustatud sõõrik”
5 (2) [5] pitsa (reket, Estoni Kohver, boipepperoni) “Tahmanägu”
6 (4) [13] Liis Lemsalu “Halb või hea”
7 UUS [1] nublu & Mikael Gabriel “Universum”
8 (7) [14] Miljardid “Savi” [Tabeli veteran]
9 UUS [1] Rita Ray & Vaiko Eplik “See pole nii”
10 (9) [4] Eleryn Tiit “Ma enam sind ei tea”

Edetabelist väljas: 1) Jaagup Tuisk “Bachata” (6 nädalat tabelis, kõrgeim koht: #2) ; 2) Uku Suviste “Torman tulle” (4 nädalat tabelis, parim saavutatud koht: #7) 

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks: 1) LeHANNA “Külmavärinad”; 2) Allan Kasuk “Roni”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.