KUULA | BOURBON SUGAR AVALDAS PEAGI ILMUVA ALBUMI “MAKE A WISH” NIMILOO

Tallinna alternatiiv rock and rolli bänd Bourbon Sugar avaldas kolmanda singli 20. detsembril ilmuvalt albumilt. Nii uus singel kui album kannavad pealkirja “Make a Wish”.

“See teekond algas unistusest teha üks korralik album, mille kallal hakkasime töötama veidi üle kahe aasta tagasi. Nüüdseks oleme koostöös Kaarel Tamraga selle viimistlenud nii vägevaks kui oskasime ning tulemusega oleme tõeliselt rahul,” sõnab bändi kitarrist ja asutaja Grigori Rõžuk.

“Make a Wish” sõnum on laiemas laastus see, et unistused viivad helgemasse homsesse päeva, ent ka ainult unistamisest ei piisa – kõik suured muutused, nii isiklikus kui globaalses plaanis, algavad Sinust endast.”

Kui kuulata uut singlit ja eelnevaid reliise “Make Me Feel” ja “Remember” kõrvuti, on selge, et tegemist tuleb väga mitmekülgse albumiga, millel on aga ühine nimetaja – Bourbon Sugarile omane alternatiivpsühhedeelne rock (& roll).

Bändi koosseisu kuuluvad Grigori Rõžuk (kitarr, vokaal), Taavi Peterson (vokaal), Meelis Niine (bass), Kaupo Saar (löökriistad).


Lugu Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.