ANSAMBEL EIA AVALDAS UUE SINGLI JA MUUSIKAVIDEO

Põlva folgisugemetega post-rock bänd EIA sai valmis uue singli koos muusikavideoga.

“Nende külmade klaaside taga” on nukra meloodiaga lugu, mille sõnad sobivad hästi Eesti sombusesse sügis-talve. Lugu ise räägib kurbusest, eneseotsingust ning elu mõttest.

EIA puhul on tegu 2018. aastal loodud ansambliga, mis viljeleb vaid eestikeelset omaloomingut. Stiililt on EIA muusika pigem nukker meloodiline ning rockisugemetega, kui tantsumuusika.

Laulu sõnad ja viisi kirjutas Relvo Leppik, lugu salvestati Martin Laine stuudios Arhailised Helid, masterdus on tehtud Asko Róme Altsoo poolt stuudios Metronoom. Bändi põhikoosseisus on Jaanika Kozlova (vokaal), Relvo Leppik (kitarr), Martin Laine (trummid), Eerika Mark (klaver) ning Lauri Saare (basskitarr). Antud loo salvestamisel mängis külalismuusikuna viiulit Lota-Loviisa Rohtla.

Muusikavideo filmiti Lõuna-Eestis asuvas Käbliku talus ja selle lähiümbruses. Filmimeeskond koosseisuga Vadim Kozlov, Aleksei Mutovkin ning Svetlana Mar on muusikavideosse põiminud nii eriefekte kui bändi muusikastiilile iseloomulikku müstilisust ja looduslähedust.

“Nende külmade klaaside taga” on EIA kolmas singel. 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.