SYNNE VALTRI BAND ESITLEB TÄNA URBAN BARIS OMA DEBÜÜTALBUMIT “12 KUUD”

Synne Valtri Band tähistab täna, 18. novembril oma debüütalbumi “12 kuud” ilmumist. Helikandja esitluspidu toimub Tallinna kesklinnas, Rotermanni kvartalis asuvas Urban Baris (aadressil Roseni 9).

Esitluskontserdi uksed avatakse Urban Baris kell 18, ametlik programmi algus on kell 19.30. Õhtujuht on Arlet Palmiste ja muusikat valib DJ Lenny LaVida.

Kohapeal on müügis Synne Valtri Bandi uus album “12 kuud” hinnaga 10€ (sularahas). Neljapäeval, 19. novembril peaks plaat jõudma müügile ansambli kodulehele ning loodetavasti juba õige pea ka poelettidele. 

Laudu saab õhtu veetmiseks broneerida e-mailiaadressil vihmavari@urbanbar.ee ja Urban Bari Facebookis. Loomulikult palutakse kohale tulla vaid tervena, kohapeal on saadaval ka maskid.

Muide, Synne Valtri oli esmaspäeval külas TV3 meelelahutussaates “Seitsmesed: Duubel”, kus ta rääkis, et nad otsustasid bändipoistega, et muudavad pärast albumi väljaandmist natuke oma suunda. “Me läheme aina enam ja enam naturaalsete pillide peale üle, sest see on tegelikult meie suur soov. Me kavatseme pärast seda albumit tõsta oma kvaliteeti kui mitte sada siis kakssada protsenti,” mainis Synne. 

Lauljanna teatas TV3-s veel ühe hea uudise – nimelt pani ta punkti oma suvel alustatud raamatu kirjutamisele. Koostöös Jesper Parvega sündinud kirjandusteos ilmub sarjas “Naine” ning jõuab poelettidele 2021. aastal. Millest see siis räägib? “Minusuguse tavalise Eesti tüdruku soovist jõuda elus kuhugi. Ehk siis mida ma olen selle nimel kõik teinud ja kuidas ma olen iseennast motiveerinud,” kommenteeris Synne TV3-le antud usutluses. 

Mis siis muud kui jääme põnevusega uut albumit ja raamatut ootama! 🙂

Kuvatõmmis saatest “Seitsmesed: Duubel”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.