“REPORTERI” TOP 10 | PARIMAKS LOOKS HÄÄLETATI NUBLU & MIKAEL GABRIELI ESITATUD “UNIVERSUM”

Kuvatõmmis muusikavideost “Universum”

Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” edetabelis Eesti TOP 10 on praegu lausa kolm artisti esindatud kahe looga – nublu, Jaagup Tuisk ja Uku Suviste. Neist esimene on ka selle nädala võidumees, sest koos soomlase Mikael Gabrieliga valminud singel “Universum” hääletati pingereas kohe avanädalal liidriks.  

“Universum” juhib praegu nii Eesti kui Soome Spotify edetabelit ning loo muusikavideot on YouTube’is vaadatud üle 322 000 korra. Kõik märgid näitavad, et nublu on meid kohe-kohe üllatamas oma kauaoodatud debüütalbumiga “Cafe Cosmos”.

Lisaks “Universumile” on nublult Eesti TOP 10-nes esindatud ka tema eelmine pala “laiaks lüüa (nahhaalne lugu)”, seda aga viimast nädalat, sest 8. positsioon tähendab tabelist välja kukkumist. Kokku pidas 28. juulil ilmunud “laiaks lüüa” K2 tabelis vastu 15 nädalat.

Oma teisel nädalal hoiab hõbemedalist kinni NOËPi ja CHINCHILLA ühine singel “On My Way” ning kolmas on nüüd Jaagup Tuisu esitatud “Bachata”.


Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (13. november):

1 UUS [1] nublu x Mikael Gabriel “Universum”
2 (2) [2] NOËP x CHINCHILLA “On My Way”
3 (1) [5] Jaagup Tuisk “Bachata”
4 (6) [11] Liis Lemsalu “Halb või hea”
5 (7) [23] Uku Suviste “Müüdud ja pakitud” [Tabeli veteran]
6 (4) [14] Jaagup Tuisk “miinusprojekt”
7 (5) [4] Uku Suviste “Torman tulle”

8 (3) [15] nublu “laiaks lüüa (nahhaalne lugu)”
9 UUS [1] Köömes “Vari”
10 UUS [1] Miljardid “P.S.O.”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

Aapo Ilves ja Supernova “Räpina laul”
Laura-Ly “Another Day”
Metsakutsu feat. Genka “Hammustatud sõõrik”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin.

Lõpetuseks suundume taas mälestuste radadele. Täpselt aasta tagasi hoidis Eesti TOP 10-nes esikohast kinni Ott Leplandi singel “Kõik mis hea”, kaks aastat tagasi lendas tippu Cityflashi ja Laura-Ly tantsuträkk “Dreamin”, 2017. aastal hääletati taas parimaks erinevate esitajate salvestatud “Maa tuleb täita lastega” ning 2016. a. oli essa Birgiti “Leekides tee”. Kuna seda viimast lugu me eelmisel reedel juba kuulasime-meenutasime, siis kõlagu täna nelja aasta tagusest tabelist Ivo Linna esitatud “Suur loterii” (#6), mis pälvis konkursil Eesti Laul 2017 kõrge viienda koha. Nagu me neljapäeval teada saime, on Iff tiirlemas ka Eesti Laul 2021 karussellis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.