STRYCH:9 ANNAB LAUPÄEVAL TARTUS DEBÜÜTKONTSERDI KOOS INTER OMEGA JA DEFORMATIONIGA!

Strych:9 teeb laupäeval, 24. oktoobril Tartus Genialistide klubis võimsa debüütkontserdi, kus lisaks energilisele lavashow’le on etteastet ilmestamas omanäolised visuaalsed elemendid, mis ei jäta ükskõikseks ka kõige külmema närvikavaga inimest. Samal õhtul astuvad lavale mehed progressiivse metalli bändist Inter Omega ning hardcore’i viljelev ansambel Deformation.

Bändi Strych:9 kitarrist Ants Reiu kommenteerib: “Üsna kiirelt pärast oma debüütsingli ja muusikavideo esitlemist oli meile selge, et huvi meie tegemiste vastu on nii Eestis kui ka piiri taga üpris märkimisväärne, selle tõttu oli meie jaoks ainuõige otsus hakata planeerima oma füüsilist avalikkuse ette tulekut. Oleme viimase kuu jooksul palju aega veetnud ürituse ja oma ülesastumise ettevalmistamiseks ja pean ausalt ütlema, et hea meelega vaataksin ja kuulaksin seda pigem ise olles ka publiku seas! Kui oled juba kuulnud meie singleid “Sacrifice” ja “Everyone, Everything,” siis on loomulikult selge, millist muusikat meie poolt kontserdil kõlamas võib kuulda, kuid kinnitan, et peale väga raske keevitamise mahub meie kavasse ka mõni ilusam ja ehk isegi natukene vähem raskem helitükk.”

Strych:9 on 2018. aastal Tartus asutatud viieliikmeline raskemuusikat viljelev grupeering, mille muusikat iseloomustab omapärane segu nu-, death– ja industrial metalist. Äsja avaldatud singlid “Sacrifice” ja “Everyone, Everything” on osaks peagi saabuvalt täispikalt albumilt.


Inter Omega on viieliikmeline progressiivset modernset metalit viljelev bänd Tartust. Bändi debüütsingel “Pieces” ilmus 2016. aasta suvel, pärast mida on noormehed andnud välja püsivalt uusi videosingleid, kuniks valmis omanimeline debüütalbum 2019. aasta märtsis. Inter Omega on oma muusika jaoks inspiratsiooni ammutanud bändidest nagu Periphery, Tesseract, Intervals ja Meshuggah ning hetkel töötab bänd uue materjali kallal, mis juba varsti ilmavalgust näeb – seniks on ansambli poolt kinnitanud, et toimuval kontserdil võib kuulda ka kahte täiesti tuliuut lugu.


Deformation on kompromissitu hardcore Tartust. Meestel on turjal üle kümne aasta kogemust ja nad ei häbene seda kõike sulle ühe korraga näkku lajatada. Toores ja vihane – täpselt selline nagu üks õige hardcore olema peab.


Üritusega on võimalik tutvuda Facebooki vahendusel.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.