RÄPPAR LAMBANDAZ-T EI MÕISTETUD SOOME KOHTUS SÜÜDI

Eelmisel nädalal Kesk-Soomes kohtu ees istunud noort talendikat räpparit lambandaz-t ei mõistetud süüdi kehalises väärkohtlemises, ega vastupanu osutamises korravalve eest vastutavate isikute ees.

Eelmise nädala neljapäeval Kesk-Soome kohtu ees käinud artist kommenteeris vahejuhtumit niimoodi: “Kuna mu sõber peksti samas baaris nädal-kaks enne intsidenti läbi, siis ma tõukasin ennetava meetmena, enesekaitseks, provotseeriva inimese eemale, et mingit otsest löömist seal nagu ei olnudki. Purjus olime mõlemad ja võib-olla see käsi läks tal sinna kuhugi näo piirkonda tõukamise ajal, aga kindlasti mitte tahtlikult. Mõttetu asi, mida kohtus lahendada.”

Kogu see protsess ei ole muusikule positiivset mõju avaldanud. “Kohust on nüüdseks juba kaks korda edasi lükatud ja kogu see asi on mulle endale väga laastavalt mõjunud. Pidev suur stress ja ärevus ning väga raske on jääda muusika suhtes fokuseerituks niimoodi,” sõnas lambandaz päev enne kohust.

”Sellega ka timmis. Ei mõistetud süüdi ja polnud midagi erilist ka selles. Nii-öelda ”kannatanu” ei tulnud isegi kohale. See peaks piisavalt hästi kogu selle pasa kokku võtma,” lausus lambandaz pärast kohust enda Instagrami kontol.

”Kogu sellele asjale tagasi vaadates õppisin sellest palju. Ükskõik kes ja kui palju sind ei provotseeriks on alati targem ära minna. See ei tee sinust argpüksi, ega kaotajat, vaid pigem võidad sellest väga palju nagu näha, aga muidugi oleneb olukorrast. Kui tõesti vaja enda eest seista, siis tuleb seista ja ennast või enda lähedasi kaitsta,” kommenteeris artist.

Lõpetuseks tahab noor räppar teada anda peagi ilmuvast sügishitist. ”Stay tuned, sest üsna pea avaldan midagi sellist mida talvel, kevadel, ega suvel ei avaldanud.”

Kuula noormehe viimati avaldatud plaati “Kogumik” koos 14 parima looga (playlist):

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.