NOOR RÄPPAR LAMBANDAZ TÄHISTAB ESIMESE KOGUMIKU ILMUMIST KOHTUPINGIS

Räppar lambandaz andis välja 14 looga “Kogumiku”, kuhu on koondatud artisti senise loomingu paremik. Täna on ta Soomes kohtu all, kahtlustatavana kehalises väärkohtlemises.

“Lood said valitud selle järgi, mis on kõige populaarsemad ja paremad minu tegemistest,” sõnab muusik. “Kogumik” sisaldab lisaks soolosinglitele ka koostöid Beebilõusta ning ansamblist Põhja-Tallinn tuntud Wild Disease’iga, aga ka noore räppari Yugeniga. Lugudest ühtegi mees esile tuua ei oska, sõnades: “Kõik lood on väga erilised mu jaoks, kõigi lugudega on mega palju vaeva nähtud.”

Täna ilmub artist Kesk-Soome kohtusse, kus teda eelmise aasta kevadel toimunud vahejuhtumis süüdistatakse kehalises väärkohtlemises.

“Kuna mu sõber peksti samas baaris nädal-kaks enne intsidenti läbi, siis ma tõukasin ennetava meetmena, enesekaitseks, provotseeriva inimese eemale, et mingit otsest löömist seal nagu ei olnudki. Purjus olime mõlemad ja võib-olla see käsi läks tal sinna kuhugi näo piirkonda tõukamise ajal, aga kindlasti mitte tahtlikult. Mõttetu asi, mida kohtus lahendada,” ütleb lambandaz.

Eelolev kohus ei ole muusikule positiivset mõju avaldanud. “Kohust on nüüdseks juba kaks korda edasi lükatud ja kogu see asi on mulle endale väga laastavalt mõjunud. Pidev suur stress ja ärevus ning väga raske on jääda muusika suhtes fokuseerituks niimoodi,” sõnab igapäevaselt muusikaga tegelev lambandaz, tõdedes, et kahetseb toimunut.

Kohtuistung algab 8. oktoobril kell 13.00.

Kuula “Kogumikku” YouTube’is (lugude nimekiri avaneb video üleval asuvast paremast nurgast):


Lood on eraldiseisvalt saadaval ka Spotifys.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.