PIILU RAINER ILDI AUGUSTIS ILMUNUD MUUSIKAVIDEOTE VÕTTEPLATSILE!

Kuvatõmmis Rainer Ildi “Behind the scenes” videost

Duo Rainer Ild, kuhu kuulub lisaks Ildile ka trummar Sven Seinpere, üllatas augusti lõpus fänne kahe videosingliga “disguise” ja “sorry doesn’t seem to cut it”. Muusikavideos “disguise” lõikab Sven maha Raineri legendaarsed kuldkiharad, lõhub vanad sümbolid ja koos sellega ka kogu bändi vana energia. Selle jätk “sorry doesn’t seem to cut it” näitab duo värskemat ja tugevamat kooslust, kui kunagi varem. Tänasest, 22. septembrist saab YouTube’is vaadata veidi üle minuti kestvat klippi kõnealuste muusikavideote tegemisest.

“Lugu “disguise” annab hästi edasi seda hirmu ja frustratsiooni, mida ma vahel seesmiselt tunnen. Muusikavideos kasutasime selle segaduse sümboliseerimiseks prügi, mille keskel ma elama pean,” rääkis Rainer Ild laulu ilmudes.

Sven Seinpere võrdles Rainer Ildi muusikat Ameerika mägedega: “Kõvasti üles-alla ja palju raputamist- “disguise” on hea näide sellest samast Ameerika mäest. Ja see ongi see, mis teeb selle meie ja kuulaja jaoks huvitavaks.”

“sorry doesn’t seem to cut it” loo puhul oli bändil palju “esimesi kordi”. Esimest korda avaldas Rainer Ild loo, kus refräänis ei ole vokaali, esimest korda kasutati kandva tegurina vokaalsämplit ja võib-olla üks veidramaid nüansse on see, et esimest korda andis Rainer välja loo, kus terve tema vokaal on sisse lauldud telefoni, mitte stuudiomikrofoni.

Sven arvas, et “sorry doesn’t seem to cut it” puhul on kindlasti tegemist looga, mis on nende kontserdilt puudu olnud: “Tempokas ja agressiivne- ootame juba selle ettekannet fännidele!”

Vaata kaadritagust videot muusikavideote sündimisest:


Muusikavideo “disguise”:


Muusikavideo “sorry doesn’t seem to cut it”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.