KEVADEL LOODUD ANSAMBEL FÖÖNIKS ANNAB 3. OKTOOBRIL VÄLJA DEBÜÜTALBUMI “ESIMENE”

Ansambli Terminaator endine kitarrist ja laulukirjutaja Elmar Liitmaa ja näosaate viimase hooaja osaleja Tanel Laidna panid karantiiniaegse koduspassimise järgselt kokku uue bändi nimega Fööniks. Seni on bänd avaldanud kaks singlit ning juba 3. oktoobril näeb ilmavalgust nende debüütalbum.

Fööniks esitleb Heliruum stuudios salvestatud 14-loolist albumit “Esimene” 3. oktoobril Tallinnas KinoMajas. Erikülalisena astuvad üles Tarvo Madsen & Kauro Tafitšuk. Muide, veel viimaseid tunde saab plaadi väljaandmist toetada Hooandjas.

Albumi esitluskontserdi kava:

20.00 – Ürituse uksed
21.00 – Tarvo Madsen & Kauro Tafitšuk
22.00 – Fööniks

Tavapilet: 15€
Fännikombo: 50€ (Sisaldab 2 piletit + 2 plaati)
Pileteid saab osta kohapealt!

Ansambli frontman ja vokalist Tanel Laidna on seni laiemat tähelepanu saanud kui telesaate “Su nägu kõlab varsti tuttavalt” viimase hooaja osaleja. Fööniksi kogenuim liige Elmar Liitmaa on eelkõige tuntud kui ansambli Terminaator endine kitarrist. Lisaks Liitmaale ja Laidnale löövad bändis kaasa basskitarrist Valdur Viiklepp, kes mänginud bassi bändis Ziggy Wild ja Ikevald Rannapi koosseisus, ning ansamblitest Ocean Districts, Kaschalot ja Surgent tuttav trummar Sten Loov.

Kuula Fööniksi singleid “Minu jaoks parim” ja “Kivikuningas”:


Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.