ELMARI TOP 10 | TARK EI TORMA! IVO LINNA & SUPERNOVA ON ENDISELT LIIDRID!

Raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabeli laulud on taas kenasti pingeritta sätitud. Teist nädalat järjest maandus esikohale Ivo Linna ja Supernova esitatud “Tark ei torma”, järgnevad Sadamasild ning Lenna Kuurmaa & Tanel Padar.    

Loo “Tark ei torma” muusika autor on Rainer Michelson, sõnad kirjutas Urmas Jaarman. Iff on laulu pealkirja kommenteerinud nii, et just praegune olukord on ilmekalt tõestanud, et vanarahva tarkusel on kullakaal. Esimesed vihjed sellest muusikapalast ilmusid aprillikuus, kui Ivo viitas enda Instagrami lehel uue loo salvestamisele. Töö singli kallal algas aga juba eelmise aasta detsembris. Muide, Ivo Linna ja Supernova on praegu ette valmistamas järgmisel aastal ilmuvat duettide albumit, kus koos armastatud lauljaga musitseerivad Lenna Kuurmaa, Tanel Padar, Ott lepland ja teised muusikud. 

Elmari tabeli hõbemedalile tõusis seekord ansambli Sadamasild laul “Õrntumedana”, millele veel eelmisel nädalal kuulus 4. koht. Loo viisi autor on Piret Laikre, sõnad Marek Sadamalt.  

Eelmise korra teiselt poodiumikohalt langes aga kolmandaks Lenna Kuurmaa ja Tanel Padari esimene ametlik duett “Uues valguses”, mille autoriteks Tanel Padar ja Jaan Pehk. Tabelinädalaid on laulul kirjas kuus.

Mis puutub uutesse tulijatesse, siis Liis Lemsalu lugu “Halb või hea” stardib seitsmendalt ning HELEZA esimene soolosingel “Ma ei tea kes ma olen” 10. platsilt.


Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (12. september):

1 (1) [5] Ivo Linna & Supernova “Tark ei torma”
2 (4) [4] Sadamasild “Õrntumedana”
3 (2) [6] Lenna & Tanel Padar “Uues valguses”
4 (5) [2] Miljardid “Savi”
5 (3) [8] 5MIINUST “Peo lõpp”
6 (6) [9] reket feat. Liis Lemsalu & Avoid Dave “Magad vä?” [Tabeli veteran]
7 UUS [1] Liis Lemsalu “Halb või hea”
8 (8) [4] Synne Valtri Band “Nii jääda võiks me”
9 (7) [6] Anne Veski “Rõõm on olla teiega”
10 UUS [1] HELEZA “Ma ei tea kes ma olen”

Tabelist väljas: 1) Helen Adamson “Veel” (2 nädalat tabelis, mõlemal korral 10. positsioonil); 2) 5MIINUST & Hendrik Sal-Saller “loodus ja hobused” (1 nädal tabelis, 9. kohal).

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks: 1) Justament “September”; 2) Triin Niitoja “Kirjutan need read veatuks”.

Saate kordus raadios Elmar pühapäeval, 13. septembril kell 17.00.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.