TANTSUMUUSIKALEGEND TEGI EESTLASE LOOST OMA VERSIOONI

Rozell

Legendaarne Rootsi tantsumuusikaprodutsent StoneBridge andis välja oma remixi eestlase Hans Noormetsa ehk Rozelli loost “Critical”. Täna tuli avalikuks ka originaalversiooni video.

StoneBridge pälvis rahvusvahelise tähelepanu juba aastal 1993, mil ilmus tema loodud pala “Show Me Love” artistilt Robin S, millest on saanud tõeline klassika. Sellest alates on rootslane olnud tantsumuusikas pidevalt tegev, tal on ka oma raadiosaade USA jaamas Sirus XM.

Mehe remiksimisoskus on talle toonud nominatsiooni Grammy auhinnajagamisel. Tema teeneid tantsumixide valmistamisel kasutavad Ariana Grande, Pink, Pitbull, Ne-Yo ja mitmed teised muusikamaailma suurnimed.

“Mul on väga hea meel, et sellise kaliibriga tegija oli nõus ka minu loost oma versiooni tegema,” nentis Rozell. “Ja lõpptulemus on minu meelest väga äge.”


Loo “Critical” originaalversioon teenis juba tähelepanu nii Austraalia kui USA raadiojaamade hulgas, seda on mängitud mitmete raadiote saadetes, kus uusi tantsuhitte tutvustatakse. Nüüd aitab pala levikule kaasa ka uus muusikavideo, mis filmiti suvel Eestis.

“Critical” valmis koos Austraalia tantsumuusika produtsendi Kalidega ning hääle andis sellele samuti Austraaliast pärit Nick Summerfield.


Rozell lõpetas tänavu muusikaõpingud Los Angeleses. Varasemalt on ta Eesti muusikaelus kaasa löönud koos Stefaniga duos Vajé.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.