“SUVEREPORTERI” TOP 10 | NUBLU TAAS ESIMENE, TEISEKS HÄÄLETATI SYNNE VALTRI BAND

Kuvatõmmis nublu videost “laiaks lüüa”

Kanal 2 uudistemagasini “Suvereporter” vaatajad hääletasid muusikatabelis Eesti TOP 10 teist nädalat järjest esikohale populaarse mõminaräppari nublu aktuaalse singli “laiaks lüüa”, mis edestas napilt Synne Valtri Bandi esitatud laulu “Nii jääda võiks me”.

“laiaks lüüa” on sel aastal juba kolmas nublu singel ja artist on avaldanud lootust, et veel selle aastanumbri sees näeb ilmavalgust ka tema kauaoodatud debüütalbum, nii et elame-näeme!    

Eelmisel reedel uuena pronksmedalilt alustanud Synne Valtri Band tõusis looga “Nii jääda võiks me” astme võrra kõrgemale, teiseks ning juba esmaspäeval, 17. augustil ilmub kollektiivi ahjusoe laul pealkirjaga “Vii mind kaugele”, mida Synne – nagu ta ütles Star FMi hommikuprogrammis – ööl vastu tänast oma bändipoistega tuunis. 

Kolmandale platsile asetus seekord 19-aastase Jaagup Tuisu kuum singel “miinusprojekt”, mille tantsulises muusikavideos teevad kaasa mitmed noored, nende seas telesaate “Rannamaja” osalejad. Videos on näha ka sarjast “Knight Rider” inspireeritud kõnelevat autot Kitt.


Kanal 2 saate “Suvereporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (14. august):

1 (1) [2] nublu “laiaks lüüa”
2 (3) [2] Synne Valtri Band “Nii jääda võiks me”
3 UUS [1] Jaagup Tuisk “miinusprojekt”
4 (2) [10] Uku Suviste “Müüdud ja pakitud”
5 (4) [8] STEFAN “Oh my God”
6 (7) [2] Beatrice x Beebilõust “Tagi mind”
7 (5) [6] SHANON “Siia ma jään”

8 UUS [1] Maria Stuart “Südasuvel”
9 (6) [11] NOËP “Young Boy”
10 UUS [1] Andreas “In Your Garden”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ GENKA & DEW8 “Ma ei oska kaine peaga peol midagi teha”
∙ German “Enam ei oota”
∙ Helen Adamson “Veel”

Järgmist pingerida saab aidata kokku panna siin.

Kui vanu edetabeleid uurida, siis selgub, et täpselt aasta tagasi prantsatas Eesti TOP 10 liidrikohale “Ott Tänak – The Song”, mida esitab Marco Margna ja milles kiidetakse Ott Tänaku sõiduoskust ja kaardilugeja Martin Järveoja täpsust. Aastal 2018 hääletati esikohale nublu lugu “Öölaps!”, kolme aasta eest ansambli The Swingers hoogne kaver üleilmsest hitist “Despacito” ning 2016. a. sai oma esimese liidripositsiooni kirja Liis Lemsalu esitatud ja Eesti, Rootsi ja Soome autorite koostöös sündinud laul “Sinu ees”. Seda alles oma 11. tabelinädalal!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.