TELESAADE “MASKIS LAULJA” TULEB TAAS – TEISE HOOAJA SALVESTUSED ALGAVAD JUBA VÄHEM KUI KUU AJA PÄRAST!

Telesaate “Maskis laulja” avahooaja võitis 3. mail muusik STEFAN, kes kehastus Jääraks

Saabuval sügisel vaimustab TV3 Eesti publikut taas salapärase ja suurejoonelise teleshow‘ga “Maskis laulja”, mille kaks esimest avalikku salvestust toimuvad 7. septembril kell 13 ja 20 TV3-s.

Pöörases show‘s osalevad kümme uut erinevates eluvaldkondades kõigile eestlastele tuntuks ja armsaks saanud inimest, kes astuvad saatest saatesse vaatajate ette pompöössetes, nende tõelist isikut varjavates maskides-kostüümides. Osalejad esitavad palavalt armastatud laule. Kes tunneb nende hääled ära? Kes on parim laulja maski taga? Kes kukub saatest välja ning peab maski langetama ja oma identiteedi paljastama?

Tagamaks nii publiku kui saatetegijate turvalisus, on pileteid saadete salvestusele sel hooajal väga piiratud koguses. Neid saab omale soetada Piletilevi kodulehelt.

Saate salvestusele palutakse tulla vaid tervetel inimestel, kes pole salvestuspäevale eelneva viimase 2 nädala jooksul viibinud välisriikides ega olnud teadaolevalt kontaktis COVID-19 nakatunuga.

Enne ürituse algust mõõdetakse kohapeal kõikidel kehatemperatuuri. Haigustunnustega isikuid stuudiosse ei lubata. Publikule jagatakse kohapeal isikukaitsevahendid, mida tuleb kanda salvestuse jooksul.

Show salvestusel kehtivad tugevdatud turvareeglid ning pildistada ja salvestada stuudios toimuvat ei tohi. Telefonid ja kaamerad võidakse publikul paluda jätta stuudio ukse taha.

“Maskis laulja” saatejuht on Mart Sander.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.