“SUVEREPORTERI” TOP 10: UKU SUVISTE SAI TAAS PALJU HÄÄLI JA ON SEITSMENDAT KORDA ESIKOHALE PAKITUD!

Uku Suviste aktuaalne singel “Müüdud ja pakitud” hääletati juba seitsmendat korda Kanal 2 uudistemagasini “Suvereporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 esikohale.

Suvise fiilinguga Uku Suviste laulu “Müüdud ja pakitud” sõnad kirjutas ansambli Smilers ninamees Hendrik Sal-Saller ning viisi autorid on Karl-Ander Reismann ja Uku Suviste. Lõuna-Eestis Vastse-Roosas filmitud muusikavideo tuli välja 1. juunil ja seda on praeguseks YouTube’is vaadatud veidi üle 156 000 korra. Loo videos näitab Suviste, et lisaks laulmisele oskab ta ka tantsida. Sammud seadis paika koreograaf Eghert-Sören Nõmm.

Teist nädalat järjest paikneb Eesti TOP 10 hõbemedalil Inese kauaoodatud uus singel “Kõik mis tahta võin” ning oma üheksandal tabelinädalal hüppas kuuendalt platsilt kolmandaks NOËP’i esitatud “Young Boy”, millest ilmus äsja ka suvine remix.

Uutele tulijatele sel korral sõnaõigust ei antud – ansambel Sunlight, Lenna & Tanel Padar ja Jaanus Saks + Johanna Randmann pidid leppima tabeli alumise osaga ehk siis nende kohtadega, kust edasi ei pääse.

 

Kanal 2 saate “Suvereporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (31. juuli):

1 (1) [9] Uku Suviste “Müüdud ja pakitud”
2 (2) [2] Ines “Kõik mis tahta võin”
3 (6) [9] NOËP “Young Boy”
4 (3) [6] STEFAN “Oh My God”
5 (7) [4] SHANON “Siia ma jään”
6 (4) [3] Victor Crone “Yes, I Will Wait”
7 (5) [13] Daniel Levi “Uncle John”

8 UUS [1] Sunlight “Selles muinasloos”
9 UUS [1] Lenna x Tanel Padar “Uues valguses”
10 UUS [1] Jaanus Saks x Johanna Randmann “Sinuga koos”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Beatrice x Beebilõust “Tagi mind”
∙ nublu “Laiaks lüüa”
∙ Synne Valtri Band “Nii jääda võiks me”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin.

Kui vanu edetabeleid uurida, siis selgub, et täpselt aasta tagasi oli neljandat korda liidrikohal Grete Paia singel “Kinni mind püüda saa”. Aastal 2018 vallutas tabeli Elina Borni & Jüri Pootsmanni duett “Jagatud saladus”, 2017. aastal Trafficu ja Lenna koostööst sündinud “Varjud” ning neli aastat tagasi sai enim hääli Getter Jaani, Grete Paia & Uku Suviste hitt “Teemant”. Sellest viimasest, 2016. a. edetabelist võiks täna meenutada toona 9. platsile platseerunud Põhja-Tallinna pala “Viiene vasest seib”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.