EESTI SUURIM BÄNDIKONKURSS NOORTEBÄND OOTAB TAAS UUTE TEGIJATE DEMOSID!

Ansambli SK!VE esinemine Noortebänd 2019 finaalis

Eesti suurim ja vanim bändikonkurss Noortebänd tuleb taas ning ootab artistide demolugusid kuni 20. augustini. Kõik kuni 26-aastased muusikud saavad kandideerida Noortebänd 2020 konkursile registreerides end bändi või üksikartistina läbi Noortebändi veebilehe.

Sarnaselt eelmistele aastatele on konkursil kolm vooru: demovoor, poolfinaal ja finaal. Demovoorust valitakse poolfinaali kokku 12 koosseisu, kes hakkavad omavahel võistlema järgmistes voorudes.

Sel aastal tähistab Noortebänd 20. tegutsemisaastat. Pikaaegselt peakorraldajalt Märt Trumanilt võtab sel aastal tähtsa ameti üle Taavi Luik. “Noortebänd on pea 20 aastat olnud suurepärane platvorm eneseteostuseks ja enesetõestuseks noortele, kes soovivad enda tulevikku siduda muusikavaldkonnaga. Uus tiim ootab noori ja entusiastlikke muusikuid osalema,” julgustab ta kõiki noori muusikahuvilisi konkursist osa võtma.

Noortebändi konkursist on sirgunud praeguseks tuntud muusikuid ja bände, aga ka muid muusikamaailma edendajaid. Esimese Noortebändi võitis Toomas Olljumi bänd, kes on täna tuntud näiteks Lenna, Miljardite, Ewert and the Two Dragons, Irise, Frankie Animali ja Gram-Of-Funi managerina. Varasemalt on konkursilt saanud tuule tiibadesse Ziggy Wild, The Boondocks, Frankie Animal, Sibyl Vane, Andres Kõpper ehk NOËP, Karl-Erik Taukar ja Grete Paia.

Registreeri ja esita oma lugu konkursile Noortebändi kodulehel www.noorteband.ee!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.