RESPEKT ANNAB 5 EKSKLUSIIVSET KONTSERTI. JANE & KERDO: “PS! ME EI TEE COMEBACK‘I!”

Popansambli Respekt esimesed liikmed Kerdo Mölder ja Jane Kruusmaa annavad juulis 5 eksklusiivset kontserti.
11.07 Kannu Kõrtsis, 17.07 Viljandi ööklubis Cheers, 18.07 Rakvere ööklubis Mjau, 24.07 Võru ööklubis Tartu, 25.07 Pärnu Kuursaalis.

Respekti kontserdid on tekitanud fännides suurt elevust, justkui Respekt teeb nö. comeback’i. Seetõttu selgitavad asjaosalised: “Respekt ei tule tagasi ega tee comeback’i, need ongi vaid 5 ekslusiivset kontserti.”

“Ka meie oleme inimesed, meil on emotsioonid, tunded, mälestused ning just neid mälestusi meenutades tekkis liikmetel suur soov seda meenutada ja korrata, mistõttu need kontserdid ka antakse. On ju tore meenutada ja ilusaid aegu mälestada ikka eluaja jooksul.”

Respekt, kes sai juunis 11-aastaseks, keskendub oma ekslusiivkontsertidel peamiselt just vanematele lauludele, kuna lavale astuvad esimesed liikmed Jane Kruusmaa ja Kerdo Mölder. Kontsertide arv ja asukohad on selliselt valitud Kerdo Eestis viibimise piiratud aja tõttu.

Respekti esimesed liikmed Jane Kruusmaa ja Kerdo Mölder salvestasid vanade aegade mälestuseks ka värske ballaadi “Ära mine ära veel”, mis räägib armastuse purunemisest ja lahkuminekust.

Kerdo selgitab laulu sisu: “Üksteisest lahti ütlemisest lahutab alati üks sekund, mõnel kestab see sekund kahjuks terve igaviku, mõnel kogu elu. Ühel hetkel tuleb sellest sekundist lahti lasta. Lahti lasta sellest, mis hoiab sind kinni ning ei lase elus edasi liikuda. Tuleb võtta see sekund iseendale, hingata sügavalt sisse, tõusta jalule ning edasi liikuda. Sest see õige alles ootab sind, ootab sind mitmete järvede taga, sa lihtsalt olid õigest teest kõrvale kaldunud, ning ekselnud kõrvalteedel, mille nimed on õppetunni teed.

Haavad kasvavad ajaga küll kokku, aga ei parane, sest haav vajab rohtu. Parim rohi haavale on iseenese armastamine – alustage sellest, see on kogu elu alustala.

Seal kus ausus ristub usaldusega, algab teekond, mis täitub vabadusega.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.