EESTI AUTORITE ÜHING VALIS UUE JUHATUSE, MIKK TARGO JUHINA EI JÄTKA

Mikk Targo

Endine Music Estonia tegevjuht Virgo Sillamaa teatas sotsiaalmeedias, et Eesti Autorite Ühing on valinud uue juhatuse, kuhu kuulub eelmisest koosseisust vaid üks liige. Teiste seas ei jätka ka endine juht Mikk Targo.

Kolmapäeval, 1. juulil Vene Kultuurikeskuses toimunud EAÜ üldkoosolekul valiti järgmiseks kolmeks aastaks ühingule uus juhatus, mille koosseisus on Jaan Jaago, Juko-Mart Kõlar, Kadri Sundja, Karl-Ander Reismann, Kirke Karja, Vaiko Eplik ja Virgo Sillamaa.

“Usun, et kõnelen kõigi värskete kolleegide eest, kui kinnitan, et tajume vastutust, mida see roll endaga kaasa toob ning anname endast parima, et meile usaldatud mandaati järgneval kolmel aastal õigustada,” kirjutas Sillamaa Facebookis. “Rõõm oli näha kohale tulnud ca 250 liiget aktiivselt ühingu tegevusse panustamas ning tunnustust väärib ka EAÜ büroo, kes suutis ilmselt kõigi jaoks ootamatult osalejaterohkeks kujunenud koosolekul juhatuse valimised asjalikult ja edukalt läbi viia.”

Uut juhatuse esimeest veel valitud pole. “Selle vaagimiseks ja valimiseks võtame veidi aega,” märkis Sillamaa.

Enne kuulusid EAÜ juhatusse: Mikk Targo (juhatuse esimees), Eero Johannes, Kadri Hunt, Olav Ehala, Mario Kivistik, Helena Tulve, Tõnis Kaumann, Juko-Mart Kõlar.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.