RAADIO 2 TOP 20: JUUNIKUU MÄNGITUMATE LUGUDE TABELISSE MAHTUS 14 KODUMAIST SINGLIT, ESIKOHA HÕIVAS FRANKIE ANIMALI “RESTLESS”

Frankie Animal

Raadio 2-s läks täna eetrisse raadiojaama juunikuu mängitumate laulude edetabel, mille pani kinni ansambli Frankie Animal aktuaalne singel “Restless”, mis asus maikuu pingerivis positsioonil #8.

Suhetest rääkiv “Restless” on järg Frankie Animali eelmise aasta juunis ilmunud singlile “Playful”, mis saavutas toona Raadio 2 edetabelis samuti kuu mängituima loo tiitli. “Mulle tundub, et me oleme “Playfuli” ja “Restlessiga” kätte saanud suuna, kuhu poole soovime kogu albumiga muusikaliselt liikuda. Veidi popilik, nostalgiahõnguline ja meie kolme nägu. Tunnen, et side meie kolme vahel on ka üha tugevam ja selle võrra on muusika ka terviklikum,” ütles bändi kitarrist Jonas Kaarnamets laulu ilmudes.

Maikuus R2 tabeli esikoha hõivanud elektro-pop trio I Wear* Experiment pala “Unwind” asub juuni hititabeli teisel platsil ning kolmandalt kohalt leiame räpipundi 5Miinust värske loo “Peo lõpp”, mille muusika ja produktsiooni eest vastutab Ago Teppand, sõnad kirjutasid 5Miinuse kutid. 

 

R2 TOP 20 – juuni 2020:

1 Frankie Animal feat. Eygo “Restless”
2 I Wear* Experiment “Unwind”
3 5Miinust “Peo lõpp”
4 Pluuto “Ei keegi”
7 Clicherik & Mäx “Ei skoori”
8 reket feat. Liis Lemsalu & Avoid Dave “Magad vä?”
 
11 The 1975 “Guys”
12 ROSALÍA & Travis Scott “TKN”
13 Levski “Desires”
14 Gorillaz feat. Peter Hook & Georgia “Aries”
15 Anett “Get by”
18 Laura Juno “Warm is Her Body”
19 Kapa feat. YASMYN & Mick Moon “Kui süda sees”
20 Lexsoul Dancemachine feat. Cory Wong “Money”
 
Rasvaselt on märgitud kodumaised laulud

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.