EESTI TUNTUD INIMESED PAKUVAD HEATEGEVUSKAMPAANIAS VÕIMALUST NENDEGA KOOS AEGA VEETA

Jüri Pootsmann (foto: Merili Reinpalu)

Kolmapäevast, 10. juunist alustatakse uue heategevuskampaaniaga “Mina aitan”, kus mitmed tuntud Eesti inimesed pakuvad huvilistele võimalust nendega koos aega veeta.

Koos ajaveetmise viise on mitmeid – näiteks pakutakse võimalust endaga koos õhtustada või hoopis langevarjuhüpet teha. Kampaanias osalevad umbes 20 Eestis tuntud nägu, kes on välja valinud mõne organisatsiooni, mida toetada. Osalejate seas on näiteks Jüri Pootsmann, meisterjaan ja Sissi Nylia Benita. Selleks, et oma lemmiku välja pandud auhinda võita, tuleb annetada nende valitud organisatsioonile ning auhind läheb kõikide annetajate vahel loosimisele.

Kampaania on inspireeritud Ameerikas populaarseks osutunud AllInChallenge’st. “Võtsin mõne tuntud inimesega ühendust ja uurisin teoreetilist huvi kampaaniasse õlg alla panna. Saanud juba mõne iidoli pardale, olin kindel, et soovin kampaania ka Eestis ellu viia. Minu oma elu eriolukorrast tingituna oluliselt ei muutunud, kuid tean, et on palju inimesi, kel on raske. See on meie püüdlus ühiskonnale keerulisel ajal tagasi anda,” rääkis kampaania peakorraldaja Martin Rakver. “Meie eesmärgiks on koguda vähemalt 10 000€, millest iga sent läheb heategevusse,” lisas ta.

Heategevuskampaania tingimuste ja auhindadega saab tutvuda nende kodulehel.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.