ELMARI TOP 10: TABELISSE TUNGISID OTT LEPLAND JA WIIRALT, LIIDRIKOHAST HOIAB KINNI TRAD.ATTACK!

Trad.Attack! ja Vaiko Eplik

Raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabel tervitab kaht uut tulijat – Ott Leplandi singel “Lootuses” tuhises oma avanädalal viiendaks ning ansambli WIIRALT uusversioon Ultima Thule legendaarsest loost “Liivimaa pastoraal” alustab 9. astmelt. Esikohal püsib aga endiselt Trad.Attack!’i & Vaiko Epliku esitatud “Armasta mind”.

Trad.Attack!’i armastuse loits “Armasta mind” on tabelis vastu pidanud 7 nädalat ja liidrikohale hääletati see neljandat korda. Sandra Vabarna on rääkinud, et esialgu plaaniti loole teha ka suurejooneline muusikavideo, aga eriolukorra saabudes plaanist loobuti. Seetõttu kasutati musavideo jaoks materjali, mis filmiti veebruari alguses Tartus toimunud salajasel singli esitlusel. “Armasta mind” pärineb bändi aprillikuus ilmunud albumilt “Make Your Move”, mille esitluskontsert toimub praeguste plaanide kohaselt 26. septembril Saku Suurhallis. 

Teist nädalat järjest püsib Eesti lugude edetabelis Trad.Attack!’i selja taga nublu, kes võitis neljapäeval Eesti Meelelahutusauhindadel aasta noore tegija auhinna. Loo “Croissantid” videos, mida on YouTube’is vaadatud ca 935 000 korda, löövad lisaks mõminaräpparile kaasa ka Mattias Naan, DJ QrX ja Koit Toome ning nubliku fännidele uudiseks veel niipalju, et juba 5. juuni õhtul tasub vaadata TV3 saadet “Suvine Duubel: Hitikaart”, kus Taavi Libe avab nublu & Gameboy Tetrise mulluse “für Oksana” superhitiks saamise fenomeni.

Raadio Elmar tabeli pronksikoht kuulub ansambli Curly Strings singlile “Mind nad kätte ei saa”, mis on nädalaga kerkinud ühe koha võrra. Kas oled juba kursis, et reedel tuli bändil välja uus lastelaulude plaat ja ühes sellega singel “Annan käe”? Kui ei, siis uuri asja 😉  

 

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (30. mai):

1 (1) [7] Trad.Attack! feat. Vaiko Eplik “Armasta mind”
2 (2) [5] nublu “Croissantid”
3 (4) [8] Curly Strings “Mind nad kätte ei saa”
4 (3) [5] Köömes & TTÜ Kammerkoor “Maria”
5 UUS [1] Ott Lepland “Lootuses”
6 (7) [2] Getter Jaani “Mitu mind”
7 (6) [11] Tanel Padar “Sinu aeg” [Tabeli veteran]
8 (5) [3] Terminaator “Tavaline tüdruk”
9 UUS [1] WIIRALT “Liivimaa pastoraal”
10 (10) [2] Justament “Mai”

Edetabelist väljas: 1) Karl-Erik Taukar “Kuule” (11 nädalat tabelis, kõrgeim koht: kahel korral #1); 2) Jarek Kasar “2 m” (5 nädalat tabelis, parim positsioon: #4). 

Laulud, mis võivad piisava häältekoguse korral tabeliga liituda järgmisel nädalal: 1) Eleryn Tiit “Vaikin”; 2) Karl Madis feat. Lee Oskar “Headus võidab kurja”.

Saate kordus raadios Elmar pühapäeval, 31. mail kell 17.00.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.