ILMUS NOËPI SUVINE SINGEL “YOUNG BOY” KOOS ANIMEERITUD MUUSIKAVIDEOGA

Elektropoppi viljelev NOËP üllatab värske singliga “Young Boy”, mis ilmus 22. mail koostöös Saksa plaadifirmaga Humming Records. Lugu toetab eriline post-apokalüptilist maailma kujutav animeeritud video, mille autor on ei keegi muu kui artist ise. Kõigile muusikasõpradele on NOËPil reede õhtul kl 21.30 varuks ka üks tavapärasest ekstreemsem muusikaline üllatus.

Andres Kõpper, artistinimega NOËP, on lisaks musitseerimisele tuntud nii filmi- kui muusikavideo režissöörina. Seekord võttis ta aga ette omapärase väljakutse, konstrueerida singlile 3D animatsiooni stiilis muusikavideo, milleks tuli ära õppida mitmed uued programmid. Pea kaks kuud uudseid katsumusi täis loometööd jõudis avalikkuse ette sel reedel, mil ilmus NOËPi kauaoodatud singel “Young Boy”.

Muusikavideo temaatika keerleb ümber varasemalt inimeste abilisena tegutsenud roboti, kes leiab end post-apokalüptilisest maailmast. Energiast pakatav ja kaasahaarav lugu “Young Boy” on ood elu täiel rinnal nautimisele. “See elevus, kui kohtud või veedad aega kellegi erilisega, võib justkui tekitada selle sama emotsiooni, mida tundsid olles muretu ja noor,” selgitab NOËP. “Isetehtud muusikavideo jälgib futuristliku koduroboti seiklusi post-apokalüptilises Tallinnas, jutustades teekonnast läbi üksilduse ja sellest, kuidas õnne saladus on õige seltskonna leidmine.”

NOËPi viimane singel “fk this up”, millel tegi kaasa UK artist CHINCHILLA, kinnitas kanda mitmes rahvusvahelises Spotify Viral tabelis ning jõudis Itaalias koguni eelmise aasta viie parima airplay-hiti hulka. Lisaks andekale laulukirjutamisele on NOËP, kelle välja müüdud sügisene soolokontsert tõi Telliskivi Loomelinnakusse kokku mitu tuhat muusikasõpra, kinnitanud oma mainet ka kaasahaarava live-artistina.

Tähistamaks värske loo “Young Boy” reliisi, on NOËPil publikule varuks üllatus, milleks on viimasel ajal populaarseks saanud muusikaline etteaste virtuaalkontserdi näol, kuid ekstreemsemates tingimustes, pilvede all. Etteaste striimi on võimalik vaadata reedel, 22. mai õhtul kell 21.30 NOËPi Facebooki lehelt või läbi Delfi online keskkonna.

Ürituse leht Facebookis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.