KUULA! PÚR MÚDDI VÄRSKE SINGEL “HIGHER” KOOS CHRIS JAMISONIGA ON NÜÜD VÄLJAS!

Foto: Liina Notta

Reedel, 22. mail ilmus Púr Múddi uus lugu “Higher”, kus teeb lauljana kaasa Ameerika päritolu artist Chris Jamison. Lugu tuli välja Hollandi plaadifirma Soave Recordsi alt ning on saadaval kõikidel muusika kuulamise platvormidel.

Púr Múddi värskelt ilmunud singel “Higher” tähistab justkui suve hooaja algust. “Tegemist on mõnusalt suvise looga, mis loodetavasti süvendab kõigis juba tekkinud suveootust ning tekitab lihtsalt hea tunde,” kirjeldab koosseisu liige Joonatan Siiman uut singlit. Loos astub lauljana üles Ameerika artist Chris Jamison, kes võttis 2014. aastal osa populaarsest telesaatest “The Voice”, kus ta saavutas auväärse kolmanda koha. Chrisi mentoriks oli Maroon 5 laulja Adam Levine, kellega Jamison ka finaalis duetti laulis.

Lugu “Higher” on valmis olnud juba päris pikalt, kuid oodanud õiget ajahetke ja plaadifirmat, kellega koos lugu välja lasta. “Loo teeb eriliseks ka see, et esmakordselt on Púr Múddi loole kirjutanud sõnad minu abikaasa Joanna Rõõmus,” sõnab duo liige Oliver Rõõmus.

Púr Múdd on sellel aastal jõudnud inimesteni tuua juba kaks singlit, milleks olid “Ooh Aah” ja “Get Away”. Reedel ilmunud “Higher” on nüüdseks juba kolmas 2020. a. välja tulnud lugu ning poisid lubavad, et see ei jää tänavu sugugi viimaseks singliks. “Me oleme nüüd pikalt istunud stuudios ja teinud uut muusikat, seega on kokku kogunenud palju lugusid, mis inimesteni veel jõudnud pole,” ütleb Joonatan. “Lubame, et mõned neist lugudest ilmuvad ka kindlasti veel sellel aastal,” lisab Oliver.

Púr Múdd on elektrooniline duo, mille koosseisu kuuluvad kaks andekat produtsenti ja muusikut – Oliver Rõõmus ja Joonatan Siiman. 2020. aastal võib Púr Múddilt oodata palju uut muusikat, huvitavaid koostöösid erinevate plaadifirmade, laulukirjutajate ja lauljatega ning lisaks on duol plaanis ka esimene välistuur.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.