“REPORTERI” TOP 10: LIIDRIKS TÕUSIS GRETE PAIA!

Grete Paia (foto: Liina Notta)

Maru uudis Grete Paia fännidele! Saaremaalt pärit lauljatari värske singel “Maru” asus juhtima Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” edetabelit Eesti TOP 10. 

Grete Paia rääkis aprillis raadiole Elmar antud telefoniintervjuus, et ta on oma uue singliga väga rahul. “Ma olen sinna nii palju energiat ja aega pannud, et mul ei tulegi praegu meelde et kas ma ühegi looga olen nii palju tegelenud. See on väga palju muutunud võrreldes algse versiooniga, mis see [eelmisel] sügisel oli.”

Ahjusooja laulu viisi autorid on Grete Paia ja Joonas Alvre, sõnad kirjutas Aapo Ilves. “Aapo vist ei tea seda, aga maru on juba väga pikka aega olnud mul parasiitsõna – maru äge, maru tuus, maru lahe. Kõik asjad on maru! Nüüd on tore, et mul on laul ka “Maru”,” jutustas Paia TV3-s. Saab siis näha, kas tema uuest singlist saab sama suur hitt kui loost “Kinni mind püüda saa”, mis pidas Eesti TOP 10-s vastu lausa 32 nädalat, jõudes viiel korral ka tippu. 

Kanal 2 musatabeli eelmise nädala kuldmedali omanik nublu pidi oma eriolukorra hitiga “croissantid” nüüd teiseks taanduma ning kolmandalt platsilt leiame pingerea veterani – 19 nädalat paremate seas peesitanud ansambli Traffic, Eesti Laulul osalenud singliga “Üks kord veel”. Muide, bändi ninamees Silver Laas avaldas 6. mail sotsiaalmeedia vahendusel rõõmusõnumi, et tema ja abikaasa Anni perre on sündinud poeg. Paaril on ka 13-aastane tütar Lola Mari. Õnnitlused poja sünni puhul ka MuusikaPlaneedilt! 🎉

 

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (8. mai):

1 (4) [2] Grete Paia “Maru”
2 (1) [3] nublu “croissantid”
3 (2) [19] Traffic “Üks kord veel”
4 (3) [16] Black Velvet & Koit Toome “2020”
5 (7) [9] Tanel Padar “Sinu aeg”
6 (5) [4] Getter Jaani “Võta mul käest”
7 UUS [1] Daniel Levi “Uncle John”

8 (6) [2] Must Hunt “Mustad laed”
9 UUS [1] Terminaator “Tavaline tüdruk”
10 UUS [1] Renate x AG “See on suvi (SOS)”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Getter Jaani “Mitu mind”
∙ I Wear* Experiment “Unwind”
∙ Köömes & Tallinna Tehnikaülikooli kammerkoor “Maria”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin.

Kui Sind huvitab see, mis toimus tabelis aastate eest, siis vastused leiad siit. Täpselt aasta tagasi püsis pingerea tipus DJ Cityflashi ja lauljatari Laura-Ly ühine singel “Home” (just täna ilmus nende uus sinku “Paradise”!), kaks aastat tagasi ansambli SHANON repertuaari kuuluv “Nüüd on see käes” ning kolme aasta eest samuti SHANONi “NaNaNaNaNa”. Aastal 2016 tuhises aga uue tulijana otse edetabeli tippu Getter Jaani esitatud “Kullaväljade tuul”, mis on pärit Getteri 2014. a. lõpus ilmunud albumilt “DNA”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.