VIDEO: JAAGUP TUISK AVALDAS OMA EESTI LAULU VÕISTLUSLOOST MAAGILISE AKUSTILISE VERSIOONI

Noor laulja Jaagup Tuisk osales tänavu Eesti Laulu konkursil omakirjutatud looga “Beautiful Lie”, saavutades auväärse teise koha. Nüüd on Jaagup avaldanud võistlusloost sügava ja maagilise akustilise versiooni.

Muinasjutuline video on filmitud Jõelähtme vallas, Saha kabelis. “Juba üsna alguses, kui akustilise versiooni video peale mõtlesin, siis teadsin, et tahan midagi pühalikku ja lummavat,” paljastas Tuisk võttepaiga valiku tagamaid. Jaagup soovib, et laulu selline versioon tooks inimeste ellu veidi maagilisust ja sära. “Olge terved ja kohtume peagi, siis juba millegi uuega,” seisab video kirjelduses.

Kuna “Beautiful Lie” originaalversioon on täielikult Tuisu omalooming, siis tundis ta, et ka akustiline versioon peaks olema tema enda arranžeeritud ja produtseeritud. Siiski aitasid video valmimisele tiimis kaasa veel ka Arpad Joosep Kääramees, Andres Laidre, Marten Kääramees ja Anet Lukas.

Ühtlasi on Jaagup veendunud, et praegune eriolukord soodustab uusi ideid ja teostusi uuteks lugudeks. “Praegune koduspüsimise periood on olnud väga produktiivne ning kuna mulle meeldib üllatada uute ja veidi teistmoodi lugudega, siis on ka muusika osas palju huvitavat ja vinget tulemas,” sõnab Tuisk lõpetuseks paljulubavalt.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.