TELESAATE “REPORTER” MUSATABELIS LENDAS ESIKOHALE NUBLU KOROONATEEMALINE HITT “CROISSANTID” 🥐 🥐

nublu (foto: Rauno Liivand)

Populaarse mõminaräppari nublu uus lugu “croissantid” hääletati Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 liidrikohale.

10. aprillil välja tulnud loo “croissantid” videol, mis filmiti üles 2+2 reegli alusel, on tänaseks YouTube’is ca 488 000 vaatamist. Et riigis kehtiv eriolukord lõbusamalt mööduks, tegi räppar koroonakriisist rääkiva loo kõigile fännidele kättesaadavaks ja seda saab tasuta alla laadida aadressil www.nublufy.ee/croissantid.

Eesti TOP 10 veteran, 17 korral paremate sekka hääletatud ansambli Traffic singel “Üks kord veel” kerkis eelmise nädala kolmandalt platsilt teiseks. Laulu autorid on Victor Crone, Fred Krieger, Vallo Kikas ja Stig Rästa ning loo muusikavideo tegi Hindrek Maasik. Bändi Traffic solist Silver Laas on kommenteerinud, et “Üks kord veel” sündis Trafficu lugude kirjutamise laagris ja seda ei loodud spetsiaalselt konkursi Eesti Laul 2020 jaoks, kus pala saavutas kõrge viienda koha. 

Eelmisel reedel “Reporteri” musatabeli üllatuslikult vallutanud Getter Jaani 2019. a. singlile “Võta mul käest” kuulub seekord pronksmedal. Armastusest rääkiv laul sündis Music Estonia korraldatud laulukirjutajate laagris ning selle autoriteks on Karl-Ander Reismann, Getter Jaani, Hugo Martin Maasikas ja Rootsi laulukirjutaja Rasmus Viberg. “”Võta mul käest” räägib sellest, kuidas sa ei kujuta oma elu ette ilma selle inimeseta, kes täidab kõik sinu päevad siira armastusega! Ma loodan südamest, et meie kõigi elus on keegi, kes on alati meie kõrval ja suudab ükskõik mis olukorras alati naeratuse näole tuua ja teha päeva igas mõttes paremaks,” rääkis Getter singli ilmudes.

 

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (24. aprill):

1 UUS [1] nublu “croissantid”
2 (3) [17] Traffic “Üks kord veel”
3 (1) [2] Getter Jaani “Võta mul käest”
4 (2) [7] Tanel Padar “Sinu aeg”
5 (4) [14] Black Velvet & Koit Toome “2020”
6 (6) [6] Egert Milder “Georgia (On My Mind)”
7 UUS [1] Merlyn Uusküla “Kaks meetrit”

8 UUS [1] Supernova “Proovida võid”
9 (7) [9] Jaagup Tuisk “Beautiful Lie”
10 (5) [4] Curly Strings “Mind nad kätte ei saa”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Grete Paia “Maru”
∙ Must Hunt “Mustad laed”
∙ Sunlight “Uus päev”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin.

Täpselt aasta tagasi tõusis Eesti TOP 10 tabelis esikohale Liis Lemsalu esitatud “Tähed me jalge all”. Aastal 2018 hääletati tippu Code One akustiline feat. Elina Hokkanen “Vikerkaar”, kolme aasta eest Koit Toome & Laura “Verona” ning neli aastat tagasi Leslie Da Bassi lugu “Ladvaõun Michelle”. Muide, Leslie Da Bass mainis hiljuti sotsiaalmeedias, et ta valmistab ette uut sooloalbumit ja varsti kuuleb sellelt ka esimest singlit!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.