ELMARI TOP 10: TAUKAR ENDISELT TIPUS, NÄDALA SUURIM TÕUSJA ON CURLY STRINGS

Raadios Elmar läks laupäeva pärastlõunal eetrisse värske Eesti lugude edetabel, mida juhib teist nädalat järjest Karl-Erik Taukari aktuaalne hitt “Kuule”.

Laul “Kuule” on pühendatud kõigile suveigatsuses eestlastele ja pole saladus, et ka Taukar on üks neist. Karl-Erik Taukar Band esitas lugu esmakordselt 29. veebruaril toimunud Eesti Laul 2020 finaalis ning YouTube’is on loo videot, mis filmiti Indoneesia populaarsel kuurortsaarel Balil, uudistatud üle 350 000 korra. 

Võrreldes eelmise nädalaga hüppas Elmari tabelis koha võrra ülespoole teiseks Tanel Padari singel “Sinu aeg”, mille kirjutamise juures olid lisaks Tanelile endale ka Aapo Ilves ja elektroonilise muusika duo Púr Múdd liikmed Oliver Rõõmus ja Joonatan Siiman. Muide, Tanel Padar on juba pea kaks nädalat iga päev YouTube’i ja Facebooki laadinud üles akustilisi versioone oma lauludest, nii et kui te pole neid veel nägema-kuulma sattunud, tasub ehk asja uurida! 

Seekordne suurim tõusja Elmaris on aga ansambli Curly Strings südamlik lugu “Mind nad kätte ei saa”, mis tõusis oma teisel tabelinädalal seitsmendalt astmelt kolmandaks ning on pühendatud neile, kes 1949. aasta märtsiküüditamise läbi oma kodu või lähedase inimese kaotasid. Meloodia autor on Eeva Talsi ning sõnade autorid Kristiina Ehin ja Ly Seppel Ehin. Video režissööriks on Johannes Magnus Aule.

 

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (18. aprill):

1 (1) [6] Karl-Erik Taukar “Kuule”
2 (3) [5] Tanel Padar “Sinu aeg”
3 (7) [2] Curly Strings “Mind nad kätte ei saa”
4 (2) [11] Trad. Attack! “Tehke ruumi!”
5 (4) [8] Ewert Sundja “Sipsiku laul”
6 UUS [1] Trad.Attack! feat. Vaiko Eplik “Armasta mind”
7 (5) [3] Angus “Mees, kes keerutanud plaati”
8 (6) [5] Uku Suviste “What Love Is”
9 UUS [1] Marek Sadam & Martin Trudnikov “Me saame sellest üle”
10 (8) [2] Gerli Padar & Cathouse Radio “Abielunaise blues”

Edetabelist väljas: 1) Maria Stuart “Millest laulab lumi?” (7 nädalat tabelis, kõrgeim positsioon: #4); 2) Jaanus Saks “Petsin end” (2 nädalat, parim koht: #9).

Laulud, mis võivad tabeliga liituda järgmisel nädalal: 1) Jarek Kasar “2 m”; 2) Helen Randmets “Imeline”.

Saate kordus raadios Elmar pühapäeval, 19. aprillil kell 17.00.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.