KANAL 2 MUUSIKATABELIL EESTI TOP 10 ON ÜLLATUSLIK #1!

Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelit Eesti TOP 10 asus juhtima Getter Jaani, oma eelmisel aastal ilmunud singliga “Võta mul käest”

Eesti TOP 10 pingerivi moodustavad tavaliselt aktuaalsed hitid, seetõttu on üllatav, et 2019. aasta veebruaris välja tulnud lugu Kanal 2 värske tabeli kinni pani. Muide, kõnealune Getter Jaani singel on “Reporteri” edetabelis juba figureerinud – eelmise aasta veebruari lõpus hääletati see avanädalal 6. kohale, seejärel langes lugu kaheksandaks ja seega ka tabelist välja. Aga nüüd siis võimas tagasitulek! 

Getteri fännidele on häid uudiseid veelgi. Nimelt andis lauljatar eelmisel esmaspäeval telefoniintervjuu Star FM-i hommikuprogrammile, lubades peagi uut muusikat avaldada. “Mul on kõik valmis. Eks asjad on viibinud, aga ma arvan et juba päris varsti saan ma teid üllatada,” rääkis Jaani. “Stuudiotoimetused on selle kindla asja jaoks tehtud.”

“Reporteri” musatabelis järgnevad Getter Jaanile Tanel Padari singel “Sinu aeg” (#2) ning eelmise nädala liidri ja tabeli veterani, ansambli Traffic lugu “Üks kord veel” (#3).

 

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (17. aprill):

1 TAAS [3] Getter Jaani “Võta mul käest”
2 (3) [6] Tanel Padar “Sinu aeg”
3 (1) [16] Traffic “Üks kord veel”
4 (2) [13] Black Velvet & Koit Toome “2020”
5 (5) [3] Curly Strings “Mind nad kätte ei saa”
6 (4) [5] Egert Milder “Georgia (On My Mind)”
7 (7) [8] Jaagup Tuisk “Beautiful Lie”

8 (6) [2] Dramamama “Here for a Moment”
9 UUS [1] Antsud “Tähestik”
10 UUS [1] Metsakutsu “Ebakindluse kuningad”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Merlyn Uusküla “Kaks meetrit”
∙ nublu “croissantid”
∙ Supernova “Proovida võid”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin.

Kui vanu edetabeleid sirvida, siis selgub, et täpselt aasta tagasi olid Eesti TOP 10 esikoha omanikud Cityflash ja Laura-Ly, singliga “Home”, kahe aasta eest võidutses Code One akustiline feat. Elina Hokkanen “Vikerkaar”, aastal 2017 Metsatöllu & Jan Uuspõllu esitatud “Vinge täkk” ning neli aastat tagasi tunnistati parimaks Patuse Poole hitt “Sul vastan jaa”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.