OSALE: PÚR MÚDD ALUSTAB REMIXI KONKURSIGA!

Foto: Liina Notta

Täna saab alguse Púr Múddi värskeima singli “Get Away” remixi konkurss, mis kestab 10. aprillist kuni 15. maini. Konkursi võitja selgub 22. mail ning saab auhinnaks singli lepingu Hollandi plaadifirma Frequency’iga.

3. aprillil ilmus Púr Múddi ja Andreas Poomi uus singel “Get Away”. Koostöös Hollandi plaadifirma Frequency’iga, platvormiga Labelradar ja Raadio SkyPlusiga kuulutati täna välja loo remixi konkurss, mille raames oodatakse nii alles alustanud kui ka juba kogenenumate produtsentide remixe. “Korraldame sellist sorti konkursi esimest korda ja oleme juba ülimalt põnevil, et kuulata meie loost tehtud remixe,” ütleb Púr Múddi liige Joonatan Siiman.

Remixi konkurss on hea võimalus paista silma enda muusikaga ning saada tuul tiibadesse enda artisti projektile. “Kuna praegusel ajal veedame palju aega kodus ning seega on ka vaba aega rohkem, siis remixi konkurss on ideaalne võimalus seda aega ära kasutada loominguliseks tegevuseks,” räägib duo liige Oliver Rõõmus.

Saadetud remixe on konkursi perioodi jooksul võimalik kuulda ka SkyPlusi #brandi saates tööpäeviti vahemikus 15–19, kus lisaks remixide mängimisele valivad saatejuhid konkursi lõppedes välja oma lemmiku remixi.

Remixe oodatakse vahemikus 10. aprill – 15. mai. Võitja selgub 22. mail. Konkursile saab registreerida siit!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.