JELLY RUE UUS SINGEL “ALL I KNOW” ON KUI LOHUTAV TEADMINE KESET KAOST, ET TULEVIK ON HELGE

Tartu bändi Jelly Rue uus singel “All I Know” kõlab justkui oleksid ühinenud U2 ja Coldplay, haarates nii muuseas kaasa ka The Cranberriese laulja. Pisut nostalgiline ja optimistlik nagu kuldsed 2010ndad – just need mis on nüüd igaveseks kadunud. Seesama puus-puusa kõrval kargamine, magusalt naiivne õhtuhämarik ja joovastav olek, millest meil kindlasti mõni mälestus on.

Jelly Rue vokalisti Anni sõnul oli singli loomine bändi jaoks üsna pikk protsess. “Mõtlesime läbi iga väiksemagi detaili ning nägime palju vaeva laulu dünaamikaga, et lõpptulemus oleks kõigi arvates ideaalne,” ütles ta. “Mäletan hästi seda hetke, kuidas Ann esimest korda proovis meile laulu viisi esitas. Ma olin väga üllatunud ja see oli minu jaoks maagiline hetk. Teadsin, et sellest tuleb väga hea laul,” lisas bassist Stass.

Laul on lootusrikas ja jõuline nagu kevadpäike, mis juhib meid kuhugi, kuhu me tegelikult ei kavatsenud minna. Aga kui hakkame astuma, tunneme korraga kergust rinnus ja meieni jõuab teadmine: lähen õiges suunas, kõik saab korda. Kindlasti leiab iga kuulaja sellest laulust midagi, millega suhestuda. Olgu selleks siis laulu lootusrikas sõnum, meloodia või nostalgiline meeleolu.

Loo salvestas ja miksis Clockwork Studio (EST) ja masterdas Waudio Mastering (FIN).

Bändi värske singliga saab tutvuda siin.

Muusikavideo:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.