KANAL 2 MUUSIKATABEL EESTI TOP 10: “SINU AEG” JÄTKAB LIIDRINA, TRAFFIC PAKUB KONKURENTSI

29. veebruaril Eesti Laulu finaalis oma uut singlit “Sinu aeg” esitlenud Tanel Padar püsib kolmandat nädalat järjest Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabeli Eesti TOP 10 liidrikohal. 

Tanel Padari esitatud loo “Sinu aeg” viisi autorid on lisaks muusikule endale veel ka Púr Múddi mehed Oliver Rõõmus ja Joonatan Siiman, sõnad kirjutas Aapo Ilves. Laul asub Kanal 2 tabelis neljandat korda. Padari eelmine singel “Tartust Pariis” veetis selles pingerivis lausa 22 nädalat ja jõudis tippu viiel korral, nii et eks aeg näitab, kas ahjusoe pala suudab sellele samaväärselt vastata. 

Eesti TOP 10-ne praegune veteran, aastast 2006 tegutseva ansambli Traffic hitt “Üks kord veel” ronis oma 14. tabelinädalal kolmandalt astmelt teiseks. Lugu saavutas Eesti Laul 2020 finaalis viienda koha ja selle autorid on Victor Crone, Fred Krieger, Vallo Kikas ja Stig Rästa. 30. novembril 2019 avaldatud loo video tegi Hindrek Maasik.

Auväärsele pronksmedalile venitas end Curly Stringsi uus singel “Mind nad kätte ei saa”, mis räägib tõestisündinud loo noorest mehest, kes imekombel pääseb 1949. aasta märtsiküüditamisest Siberisse. See noormees oli Aksel Herbert Lindal, Eeva Talsi vanaisa.

“Reporteri” musatabelis pääsevad edasi veel ka Jaagup Tuisk, Egert Milder, Wild Disease ning Black Velvet & Koit Toome

 

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (3. aprill):

1 (1) [4] Tanel Padar “Sinu aeg”
2 (3) [14] Traffic “Üks kord veel”
3 UUS [1] Curly Strings “Mind nad kätte ei saa”
4 (2) [6] Jaagup Tuisk “Beautiful Lie”
5 (4) [3] Egert Milder “Georgia (On My Mind)”
6 (7) [2] Wild Disease “Petsin end”
7 (5) [11] Black Velvet & Koit Toome “2020”

8 (6) [2] Indrek Ventmann “Für koroona”
9 UUS [1] Hurax “1000 tähte”
10 UUS [1] Sibyl Vane “I Want You”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Dramamama “Here for a Moment”
∙ Kaisa Ling Thing “Ookean”
∙ Trad.Attack! feat. Vaiko Eplik “Armasta mind”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin.

Kui Sind huvitab, milline laul oli tabeli esinumbriks täpselt aasta tagasi, siis vastus on: The Tuberkuloitedi “Läänemere aknal”. 2018. aastal hääletati parimaks Jüri Pootsmanni “Vihmapiisad päikest täis” ja kolm aastat tagasi oli suurimaks hitiks Põhja-Tallinna “Jäägu nii”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.