📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10: NUMBER ÜHEKS KIMAS ANSAMBEL N.O.O.B!

Möödunud nädalavahetusel muutus MuusikaPlaneedi veebilehe kujundus ning loodetavasti hakkavad teie silmad sellega nüüd tasapisi harjuma. 🙂 Muus osas on siin aga kõik stabiilne, seega jätkub ka meie iganädalane TOP 10-ne hääletus. Värske pingerea esinumbriks rebis end ansambel N.O.O.B, rokkiva looga “Kaugetel teedel”.

Singli “Kaugetel teedel” autor on Indrek Luukas ja tegu on bändi N.O.O.B kuuenda singliga, mis kogus siin oma kolmandal tabelinädalal 22,14% häältest. Kollektiiv koosneb neljast endisest Olavi Otepalu Bändi liikmest: Mikk Tivas, Indrek Luukas, Gert Gregor Källo ja Martti Mikk. Palju õnne esikoha puhul!

Oma 19. nädalal on teisele paigutusele pidama jäänud armastatud lauljatar Anne Veski, seda Armin Velgre ja Leelo Tungla kirjutatud looga “Imeväärne aeg”. Nagu kõigil muusikutel, on ka Veskil koroonaviiruse tõttu esinemised ära jäänud ja edasi lükatud ning popdiiva andis hiljuti Facebookis teada, kuidas tema oma vaba aega sisustab – vahel harva käib oma lähimas poes, aga muidu püsib kodus, teeb aiatöid ja sporti ning loeb raamatuid. “Püsige kodus ja olge terved!”, kirjutas Veski.  

Nädala eest MP TOP 10-nes uue tulijana kuldmedali haaranud Karl-Erik Taukari lugu “Kuule” langes nüüd paar astet allapoole, positsioonile #3. Laul on pühendatud kõigile suvenäljas eestlastele ja ka selle muusikavideo on mõnusalt suvine, filmitud Indoneesias Bali saarel. Eelmisel neljapäeval andis Taukar populaarse veebikontserdi, mida tänaseks päevaks sotsiaalmeedias vaadatud ca 151 000 korda – pea sama palju kui “Kuule” videot YouTube’is.

 

MuusikaPlaneedi TOP 10 #247 (23. märts):

1 (3) [3] N.O.O.B “Kaugetel teedel” (22.14%)
2 (2) [19] Anne Veski “Imeväärne aeg” (19.29%)
3 (1) [2] Karl-Erik Taukar “Kuule” (14.64%)
4 UUS [1] lambandaz “See öö” (12.86%)
5 UUS [1] AG x Beebilõust “Narkomaan” (9.64%)

6 UUS [1] Maria Stuart “Kevad” (8.21%)
7 (4) [2] Pettunud Kodanik “Täna pole tuju meil” (6.07%)
8 (5) [2] Tanel Padar “Sinu aeg” (4.64%)
9 UUS [1] Syn Cole “Cinematix” (1.79%)
10 UUS [1] Kenneth Rüütli “Tuul” (0.71%)

Hääli: 280 (aitäh!)

Igal nädalal pääsevad edasi esiviisikusse hääletatud laulud ja neile asuvad konkurentsi pakkuma viis uustulnukat. Seekord astuvad võistlustulle: 

∙ Daniel Levi “Uncle John”
∙ Indrek Ventmann “Für koroona”
∙ Khai “Who Are You”
∙ Sorus “Läbi hundi silmade”
∙ Viinerid “Nakatus”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ning läheb lukku pühapäeval, 29. märtsil kell 23:59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.